Karne hediyesi Monster Notebook'tan seçilir!

PAYLAŞ
Karne hediyesi Monster Notebook'tan seçilir!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Monster Notebook, reyin, eğitim ve cümbüş emelli kullanımlarda yüksek performanslı çözüme lüzum dinleyen talebeleri çok mutlu edecek büyük karne kampanyasını başlattı. Seçili laptoplarda yüzde 25, seçili aksesuarlarda yüzde 20 ve monitörlerde yüzde 5 ’e varan indirim fırsatı sunan Monster ’ın sürat kesmeyen dünyasına katılmak için son tarih 30 Haziran.  

 

Türkiye ’nin önde gelen oyuncu bilgisayarı ve donanım markası Monster Notebook, karne coşkusunun yanaştığı bu gşanlarda talebeleri ve ebeveynleri neşelendirecek yeni kampanyasını duyurdu. Monster Notebook, büyük karne kampanyası kapsamında seçili laptop, aksesuar ve monitörlerde indirime gitti. Seçili laptoplarda yüzde 25, seçili aksesuarlarda yüzde 20 ve monitörlerde yüzde 5 ’e varan indirim fırsatı sunan kampanyadan 30 Haziran ’a kadar Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr üzerinden faydalanılabilecek.  

Güvenilir, güçlü ve süratli

Kampanyaya seçili mahsulleriyle dahil olan Monster Notebook Abra tezsi, 15.6 ve 17.3 inç ebatlarında IPS ekranla hem oyunlardaki hem de multimedya içeriklerinde görüntüleri beceriksizsiz görebilmeniz ve Full HD çözünürlükte neşeli bir reyin süreci yaşamanıza imkân veriyor. Suni akıl takviyeli yeni nesil Intel operasyoncular, reyin dışındaki arka tasarı uygulamalarını faydalılık çekirdekleri tarafından, oynanan oyunları ise performans çekirdekleri tarafından idareyerek performansı optimize ediyor ve üretkenliği artırıyor.  Intel® Wi-Fi 6 Gig+ teknolojisiyle gelen Abra modeller; güvenli, güçlü ve süratli internet irtibatıyla beraber yüksek indirme ve yükleme süratini kablosuz olarak sunuyor. DDR5 hafıza teknolojisi, süratli frekansları, yüksek bant genişliğini ve bereketliliği destekliyor. Bu teknoloji RAM performansını artırıyor, enerji sarfiyatını da ciddi oranda eksiltiyor. 

10 saate varan çalışma süresi 

Taşınabilir bilgisayar kavramını sanki yine tanımlayan Monster Huma tezsi modeller ise incelikleri, hafiflikleri ve sundukları güçle kendi sınıfının standartlarını tanımlıyor. Görünümünü zenginleştirmekle kalmayıp bilgisayarların toplam ağırlığını eksiltan ve onları daha sağlam hâle getiren magnezyum alaşımlı adaleye, serinin en ehemmiyetli özelliklerinden biri oluyor. Ayrıca teçhizatların düşük güç harcaması, bütün şarj sonrasında bilgisayarınızı 10 saate varan çalışma süresi süresince kullanabilmenizi sağlıyor. Yüzde 100 sRGB standartlarını destekleyen ekranlarla, video ve resim tertip etme yazılımlarını ek bir monitöre lüzum dinlemeden kullanabilir, arzu ederseniz değişik tüm profesyonel yazılımlarınızı Full HD çözünürlüklü ekranlar sayesinde dilediğiniz gibi idareyebilirsiniz. Güncel gereksinimler istikametinde şekillendirilen Monster Notebook Huma tezsi bilgisayarlar, online eğitim süreçleri için de son derece uygun. Ek bir web kamera olmadan buluşmalarınıza katılmanıza takviye eden bilgisayarlarda çoklu mikrofon montajı ve HD çözünürlüklü web kamera var. Ayrıca Bluetooth 5.1 ve Wi-Fi 6 gibi çağdaş kablosuz iletişim imkânları da elinizin altında.

Mucizevi görsel performans

Kolay ve rahat bir takip imkânı sunan 1500R curved ekran ile yüksek tempo gerektiren oyunlarda oyunun içerisinde hissiyatı yaşatan  Monster Notebook Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü yeniden kampanyaya dahil mahsullerden. 240 Hz FHD VA oturumla desteklenen A27 V1.2, içinde barındırdığı 2 adet 2 Watt ’lık hoparlörü ile ekstra bir ses kaynağına lüzum dinlemeden ses üretebiliyor ve film izlerken ya da reyin oynarken cümbüşe ara verme diyor. AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri ile desteklenen Aryond A27 V1.2 yırtılmayan, gecikmeyen ve kaymayan görsel tecrübeyi imkânlı kılarken gölgelenmeyi engelleyen ve hareket halindeki nesneleri daha bariz gösteren en yeni MPRT teknolojisine sahip.

Ömür boyu bakım garantisi sayesinde daha uzun ömürlü 

Monster Notebook, “Ömür Boyu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında fiyatsız bakım hizmeti sunuyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, uyuşmalı kargo işletmeleri ile fiyatsız olarak Monster Notebook ’larını teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran pakliği ve termal macun yenilemesi gibi harekâtlar makinelerin ilk günkü performansına gözetiyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı