Karne Yarıyılının Keyiften Havalara Uçuran Armağanı: “Corby Drones”

PAYLAŞ
Karne Yarıyılının Keyiften Havalara Uçuran Armağanı: “Corby Drones”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Talebeleri 23 Ocak ’ta başlayacak sömestr tatili evvelinde karne hediyeyi coşkuyu sardı. “Corby Drones” ailesinin en yeni aboneleri, nitelikli malzemeleri, üstün özellikleri ve Technofashion teminatıyla, talebelerin en özel sömestr armağanları olacak.

Türkiye ’de 19 milyonu aşkın ilk, ortaöğretim ve lise talebesi 23 Ocak ’ta karne alıp, iki haftalık sömestr tatiline çıkmadan evvel gündem, karne armağanı. Talebelerin en çok istediği armağanların başında ise hayallerini semayla buluşturdukları drone ’lar yer alıyor. Doğa ve şehir resimciliğinin yanı gizeme sosyal medyada kullanılan film çekimlerinin bırakılmazı olan drone ’lar, karne galibiyetlerinin hediyeyi olarak dikkat topluyor.  Türkiye ’nin en popüler drone markası olan Corby Drones her gereksinime uygun değişik modelleri ile talebelere muhteşem bir sömestr yaşatacak.  Corby Drones şan renkli dünyası cümbüş ve hobiler için aranan tüm üstün özellikleri bir arada sunuyor.  

Üstün Manevra Marifeti ve Çekim İmkânları

Kumandası ile 70 metre kadar, telefon ile 20 metreye kadar kullanılabilme özelliğine sahip Corby Drones modelleri, 2 adet pil, JST tip USB şarj kablosu, 2 adet yedek pervane ve 4 adet pervane gözetmesi standart koliyi ile sunuluyor. 14 dakikaya kadar havada kalabilen Corbe Drones modelleri 3 ayrı vites ayarı, 360 derece takla atabilme, dahili manuel hareketli ve GPS ’li kamera, statiklemeye dayanakçı alt kamera, el komutu ile video- resim sürükleme otomatik kaptan iniş – kalkışı ile dayanabilme, Wi-Fi ve kolay taşıma gibi daha bir hayli üstün özelliğe sahip. 

Corby Drones Türkiye ’nin önde gelen elektronik perakende zincirlerinden ve tüm online pazaryerlerinden satın alınabiliyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com