Kavurucu Sıcaklar 7. Sezonla Birlikte Call of Duty: Mobile için de Geliyor

PAYLAŞ
Kavurucu Sıcaklar 7. Sezonla Birlikte Call of Duty: Mobile için de Geliyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Güneş kremlerinizi hazırlayın, kavurucu sıcaklar 2 Ağustos günü Call of Duty®: Mobile ’ın 7. Sezonu ile oyuna geliyor. Ancak oyuncular bu sezon tatil yapmak yerine yeni Deniz Kenarı haritasında marifetlerini gösterme, yaz indirimlerinde alışveriş yapma ve yeni reyin modlarında dostlarına eşlik etme vazifelerini üstlenecekler.

Call of Duty: Mobile 7. Sezonu: Kavurucu Sıcaklar, oyunculara İz Sürücü – Yüksek İrtifa, Ajax – Dondurmacı veya Woods – Güneşin Altında Cümbüş gibi cerrahların yanı gizeme Striker 45 SMG tüfeği, Strateji Mevzilendirme Cerrah Beceriyi, silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, Call of Duty® Puanları 50 kademeli özel içeriklerle dolu yeni savaş bileti ve sezon süresince daha içeriği de oyunculara sunuyor.

2 Ağustos ’ta Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni sezonla beraber oyuna gelecek yeni içerikler ve aktüellemeler şu biçimde;

Yeni Çok Oyunculu Harita: Deniz Kenarı – İlk olarak Call of Duty®: Black Ops 4 ’te yer alan yeni bir orta ebatlı çok oyunculu harita olan Deniz Kenarı, oyuncuların renkli bir İspanyol kasabasında ve pazarında gayret edebildiği bayağı üç şeritli bir tasarıma sahiptir.

 Yeni Çok Oyunculu Modu: Muhafız – Bu tura dayalı modda, takımlar sırayla bir robot dostunu haritadaki gayesine kadar eşlik edecek. Saldıranlar, robotun gayesine erişmesine takviyeci olurken düşmanları önlemeye çalışırken Korunmacılar, robota hasar vermeye çalışarak ve sonunda tahrip ederek puan toplamaya çalışacaklar.

Yeni Silah ve Cerrah Mahareti – İlk olarak Call of Duty®: Çağdaş Warfare® ’de yer alan Striker 45, sınıfındaki öbür silahlardan daha uzun mesafeye sahip sert vuruşlu bir hafif aygıtlı tüfektir. Oyuncular ayrıca, kullanıcının ekip dostlarının Strateji konuşlandırmasının bulunduğu yerde savaş alanında yine doğmasına imkân tanıyan yeni bir Strateji Mevzilendirme Cerrah Mahareti kazanabilirler.

Ayrıca yeni sezonla beraber oyunda muhtelif aktüellemeler, iyileştirmeler, sezonluk vazifeler, çekilişler, temalı faallikler ve daha aşırısı da oyuncuların alkışına sunulacak.

Call of Duty: Mobile ’ın yeni sezonu “Kavurucu Sıcaklar” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı