Kesintisiz Enerjinin Kaynağı Anker PowerHouse Şarj İstasyonları

PAYLAŞ
Kesintisiz Enerjinin Kaynağı Anker PowerHouse Şarj İstasyonları
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yeni ve gelişmiş teknolojilerle kullanıcılarının yaşamını basitleştiren Anker, PowerHouse taşınabilir şarj istasyonları ile enerji gereksinimine çözüm sunuyor. Basitçe taşınabilen ve aynı anda birden çok aygıtı şarj edebilmek için çoklu iletişim noktasına sahip Anker PowerHouse mahsulleri, elektrikli ızgara, kahve aygıtı, buzdolabı, televizyon gibi aygıtları da çalıştırabiliyor.

 

Yaşamın yoğun temposu içinde sürekli enerjiye hepimiz lüzum dinliyoruz. Telefon, bilgisayar, tablet gibi makinelerimizde yaşanan enerji meseleleri günümüzü etkileyebiliyor. Yolculuklar, hafta sonu gezileri ve acil gidişatlarda da enerji problemleri yaşayabiliyoruz. Yaşamı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker, PowerHouse taşınabilir şarj istasyonlarıyla bu meselelere çözüm oluyor. 

 

Anker 521 PowerHouse 200W Taşınabilir Şarj İstasyonu, tek şarjda dizüstü bilgisayarı 4 kere, kameraları 5 kere, cep telefonlarını ise 20 ’den fazla kere şarj edebiliyor. 2 AC iletişim noktası, 2 USB-A iletişim noktası, bir USB-C iletişim noktası ve 12V çakmak şarjı dahil olmak üzere 6 adet iletişim noktası bulunan bu üstün makinenin ömrü 50 bin saate kadar erişiyor. Fısıltı kadar suskun çalışan PowerHouse şarj istasyonu, dahili LED aydınlatmaya, bilgilendirici akıllı ekrana ve düşmeye karşı dayanıklı tasarıma sahip. 

 

Anker 535 PowerHouse 500W Taşınabilir Şarj İstasyonu, 4 AC iletişim noktası, 3 USB-A iletişim noktası, bir USB-C iletişim noktası ve bir 12V çakmak şarjı ile donatılmış. Anker 535 PowerHouse, ısıtıcı, taşınabilir buzdolabı, lamba gibi 500 W ’tan düşük makineleri basitlikle çalıştırabiliyor. Makine, LiFePO4 bataryalar, uslu sıcaklık hakimiyet sistemi ve darbeye dayanıklı tasarımıyla günlük kullanımda dahi on seneden fazla direniyor. Makinenin LED ekranı hücre kapasitesini, akım girişini ve çıkışını ve PowerHouse ’un tamamen şarj olması için hipotezi zamanı net bir biçimde görmenizi sağlıyor. Efor israfını önlemek için tüm aygıtlarınız tamamen şarj olduğunda otomatik olarak kapanıyor. Anker 535 PowerHouse da tıpkı 521 PowerHouse gibi fısıltı kadar suskun seviyelerde çalışıyor. 
Çok güçlü bir makine olan Anker 757 PowerHouse 1500W Taşınabilir Şarj İstasyonu, neredeyse tüm aygıtlarınızı şarj edebiliyor. Kutu içindeki adaptör ve bir USB-C iletişim noktası aracılığıyla 2,4 saatte %0 ’dan %80 ’e şarj edebilen, yerleşik 60 W USB-C power delivery sayesinde dizüstü bilgisayarınıza yüksek süratte efor sağlayan makine, 2 AC, 4 USB-A, 2 USB-C iletişim noktası ve bir 12V çakmak şarjı olmak üzere 9 iletişim noktasına sahip. Premium LiFePO4 bataryaları sayesinde, standart lityum iyon batarya kutusuna mukayeseyle 6 kat daha uzun ömürlü olan makine, yerleşik aydınlatma çubuğuyla acil vaziyetlerde veya elektrik kesintilerinde karanlıkta parlıyor.

 

Anker 625 PowerHouse 100W PowerSolar Oturum ise PowerHouse ’ları şarj için güneş enerjisinden yararlanmanızı sağlıyor. Kompakt tasarımı sayesinde basitçe taşınabilen PowerSolar ’ın 2 USB çıkışı USB-C ve USB-A telefon, tablet ve daha bir hayli makinenizi aynı anda şarj edebilmeye ihtimal tanıyor. Hava bulutludan güneşliye dönerse veya gölgeli bir alandan güneşli bir alana geçerseniz şarj etmeye otomatik olarak devam eden makine, fazla gerilim, kısa devre ve dalgalı akım gözetmesiyle güvenle kullanılabiliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı