Kill The Crows Bugün İtibarıyla Steam'de Yayınlandı!

PAYLAŞ
Kill The Crows Bugün İtibarıyla Steam'de Yayınlandı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Şafak zamanı silahlar çekiliyor; 5minlab, Top Down Arena Shooter Oyunu ’nu 10% indirimle Steam ’de Yayınladı

KRAFTON CEO CH Kim bünyesindeki bağımsız stüdyo 5minlab, bugün yeni oyunu Kill The Crows ’u Steam üzerinde yayınladı. Top down arena nişancı oyunu, deli bir Western dünyasında geçiyor ve oyuncular, kargalara tapan fanatik tarikat abonelerini ortadan kaldırmaya odaklanmış intikamcı bir silahşor olan Isabella ’nın rolünü üstleniyorlar.

Başta Isabella olmak üzere tüm bosslar ve düşmanlar, tek bir kurşunla can verebildikleri için, düşman ateşinden ve yakın kavga et hamlelerinden sakınmalı, siper almalı, elinizdeki silahları ve etrafı kullanarak muhtemel olduğunca düşmanı alt etmek zorundasınız.

Kill The Crows, oyuncuların oyunda ilerlemek için ustalaşması gereken “Showdown” isimli özel bir mekaniğe sahip. “Showdown”, oyuncuların aynı anda birden fazla düşmana nişan alıp ateş etmelerine ve tüm kurşunları aynı anda yine yükleyerek riskten kaçmalarına imkân tanıyan bir teknik.

Oyuncular temel olarak bir revolver ile düşmanlarla çatışacak olsalar da reyin süresince muhtelif şartları karşılayarak daha iyi silahların, şarjörlerin ve pasif hünerlerin kilidini açabilecekler. Dövüşler daha zorlu hale geldikçe, oyuncuların daha büyük ve daha güçlü bossların üstesinden gelmek için silahlarını çeşitlendirmesi ve yeni yeteneklerde ustalaşması gerekecek.

Korece ve İngilizce dil alternatiflerine sahip Kill The Crows, Steam üzerinde 54 TL ’den satışa sunuldu. Oyunun çıkışı onuruna Kill The Crows, ilk haftasında %10 indirimli. Daha fazla detaya Steam ve resmi Twitter hesabı üzerini ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı