KONAMI'nin Yeni Oyunu Çılgın Ritimli Macera 'Super Crazy Rhythm Castle' Çok Yakında Sizlerle!

PAYLAŞ
KONAMI'nin Yeni Oyunu Çılgın Ritimli Macera 'Super Crazy Rhythm Castle' Çok Yakında Sizlerle!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Deli Ritimli Serüven ‘Super Crazy Rhythm Castle ’ ile Çok Yakında PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™ ’te Unutulmaz Bir Yolculuğa Hazır Olun!

Super Crazy Guitar Maniac Deluxe ’ü geliştiren deli zekalardan ruhani bir devam oyunu kalitesinde, değişik cinsleri birleştiren tertemiz bir stil denemesi! 

Konami Digital Entertainment B.V. ve İngiliz reyin geliştiricisi Second Impact Games, daha evvel sınadığınız hiçbir oyuna benzemeyen ve değişik stillerin karışımı olan yeni co-op oyunları Super Crazy Rhythm Castle‘ı duyurdu! Esasta şahsiyet odaklı bir ritim oyunu olan Super Crazy Rhythm Castle değişik reyin cinslerini birleştirerek sizi acımasız bir kralın, ritminizi bozmak için her şeyi yapmaya kararlı olduğu ilginç bir kalede benzersiz bir serüvene götürüyor!

Tek başınıza veya üç dostunuzla birlikte bir grup olarak kaleyi fethedebilecek misiniz? 

Fragmanın yanı sıra, KONAMI ve Second Impact Games ’in, TikTok ile hakikatleştirdikleri iş birliği kapsamında spectrexgaming, itsnick&sırça, Magukarp ve sholaheyy 12 ve 13 Temmuz tarihlerinde muhtelif seviyeleri ve reyin modlarını sizler için özel olarak sergileyecek. Bu stil bir iş birliği platform için de bir ilk olma kaliteyi taşıyor.

İngiltere ’de bulunan mikro-stüdyo Second Impact Games tarafından geliştirilen Super Crazy Rhythm Castle, ‘süper deli ’ bir şeyler ortaya koymak için 10 seneyi aşkın süredir çalışan bir stüdyonun mahsulü! Konami Digital Entertainment B.V. ve Second Impact Games, ’in yayıncılık ortaklığı sayesinde reyin, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™ platformlarında küresel pazarlara sunulacak.

Super Crazy Rhythm Castle fiziksel sürümü an itibarıyla ön siparişe sarih gidişatta. Oyunu dijital platformlarda dilek listesine ilave etmek de muhtemel. Dijital ön siparişler ve çıkış tarihiyle alakalı bilgilerse ilerleyen yarıyılda açıklanacak.

 

【Oyunun Ana Hatları】

Absürt Bir Serüven

Ritim tutarak cümbüşe daldığınız unutulmaz bir yolculuk. Arkanıza yaslanın ve kendinizi müzikle birlikte oyunda yer alan sayısız deliliğe bırakın.

 

Ritim Kalesine Rhythm Castle sıra dışı kahramanlar yanaşıyor! Dengesiz Kral Ferdinand içeride sizleri karşılamaya, tahtını gözetmeye ve gününüzü mahvetmeye hazır. Karşınıza çıkacak birbirinden cümbüşlü ve saçma güçlüğü aşarak Kralı kendi oyununda yenin. Eski bir çağırma ritüeline fasulye atın. Devasa patlıcan DJ ’i susturun. Bir noktada neden böyle bir şey yaptığınız sarihlik kazanacak olsa da şimdilik sorgusuz sualsiz ufak et insanlarını sosla kaplayın ve tüm bunları yaparken ritmi gözetmeyi unutmayın!

 

Süper Şarkılar

30 ’dan fazla parçadan oluşan artı birkaç tane de saklı şarkı kapsayan enfes bir listeye kulak verin; rock, hip hop, dubstep ve çok daha fazla cinsten bir sürü şarkı kulaklarınızdan çıkmayacak.

 

Deli Co-op Tecrübeyi

Cümbüşlü ve erişilebilir yapıda deli co-op oynanış. Ritim oyunlarında uzman değil misiniz? Sorun değil. Her oyuncu, üç düğme veya dört düğme modunda kendi müziğini çalabilir ya da dostu müziği üstlenirken bulmacalara odaklanabilir! İster tek başınıza oynayın ister dostlarınızla senkronize bir biçimde hareket edin, deliliği kucaklamaya ve Rhythm Castle ’ın güçlükleriyle yüzleşmeye hazır olun.

 

Çoklu vazife yapma kaosu

Müzikal kaçış odasından asansör arcade ’ine kadar, kralın şike hurdalarından bir adım önde olmak için ritmin dışında düşünmeniz gerekecek. Her seviyeyi bitirmek için müzik çalmayı muhtelif vazifeler bitirip patlayıcı aksiyonla dengeleyin!

 

Ritmi Yine Tecrübeleyin

Altın madalya peşinde misiniz? Müzik Laboratuvarında istediğiniz şarkıyı kilitleyin ve çalın. Burada ritimle aranıza başka hiçbir şey giremez!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı