Konya BüyükşehirTV Yeni Yüzüyle Hizmet Veriyor

PAYLAŞ
Konya BüyükşehirTV Yeni Yüzüyle Hizmet Veriyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Canlı yayın kameraları, trafik vaziyeti, cazibe merkezleri ve yatırım haberleri gibi içerikler bulunan Konya Megakent TV web portalı yenilendi. Kolay, ulaşılabilir ve kullanıcı arkadaşı bir yapıya dönüştürülerek yine planlanan Konya Megakent TV ’ye “www.konyabuyuksehir.tv” web adresinden 7/24 ulaşım sağlanabiliyor.

Konya BüyükşehirTV, kullanıcı arkadaşı bir yapıyla yine planlanarak kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Konya Megakent Belediyesi tarafından şehirde hizmet sunan trafik kameraları, turistik kameralar, canlı yayın kameraları, proje ve yatırımlarla alakalı haber ve tanıtım videolarının yer aldığı Konya BüyükşehirTV, kullanıcılardan gelen yoğun arzlar göz önünde bulundurularak; daha anlaşılır, kolay ve ulaşılabilir hale getirildi.

Şehirde yer alan hizmetleri ve öteki yayınları takip etmek isteyen kullanıcılar tarafından günlük takribî 100 bin izlenme rakamına erişen portala, yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da yoğun ilgi duyuluyor. Özellikle pandemi, makûs hava şartları gibi vaziyetlerden dolayı dışarıya çıkmakta zorlanan veya değişik konumlardaki yağış, trafik vaziyeti, cazibe merkezlerindeki yoğunluğu takip etmek isteyen yurttaşlar tarafından yoğun bir biçimde kullanılan Konya BüyükşehirTV ’de, şehirde yapılan projeler, yatırımlar ve hizmetlere ait tanıtım videolarına da erişilebiliyor.

Kılıçarslan Alanı, Mevlana Müzesi ve Konya Megakent Stadyumu gibi şehrin bir hayli cazibe merkezindeki canlı yayınların bulunduğu “Konya BüyükşehirTV” internet sitesine “www.konyabuyuksehir.tv” web adresinden 7/24 ulaşım sağlanabiliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı