Kurumsal kullanıcılar Trend Vision One'a güveniyor

PAYLAŞ
Kurumsal kullanıcılar Trend Vision One'a güveniyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Son G2 Grid araştırmasında kapsamlı tespit ve müdahale özellikleriyle öne çıkan Trend Vision One, 59 XDR çözümü arasından en güvenilen ikinci XDR platformu oldu

Dünyanın önde gelen siber güvenlik firmalarından Trend Micro ’nun lider Trend Vision One platformu, müessesesel kullanıcıların yardımını alarak geçtiğimiz günlerde hakikatleştirilen G2 Grid araştırmasında 59 XDR çözümü arasında ikinci sıraya yerleşti.

Trend Micro COO ’su Kevin Simzer, “Dünya genelinde firmalar BT etraflarındaki tehditleri tespit etmek ve bu tehditlere cevap vermek için giderek daha fazla XDR teknolojisine yöneliyor. Ancak tüm çözümler aynı yararı sağlamıyor. G2 Grid araştırmasının bir kere daha gösterdiği gibi, sektördeki lüzumları öngörerek ve proaktif bir biçimde bu lüzumları karşılayarak kesintisiz olarak pazarın önünde yer alıyoruz” dedi.

Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Teknik Lideri Burçin Olgaç; “Trend Vision One XDR Platformumuzun son G2 Grid araştırmasında mercek altına alınan bir hayli XDR çözümü arasından ikinci sırada yer almasından ve alıcılarımızın verdiği büyük destek ve takdirden dolayı çok coşkuluyuz. Bu zafer, müesseselerin büyüyen tehdit civarında faal bir biçimde yol almalarını sağlayan sektör lideri siber güvenlik çözümleri sunma mevzusundaki kararlılığımızı daha da kuvvetlendiriyor” dedi.

Dünyanın en büyük yazılım analiz platformlarından biri olan G2, potansiyel müşterilerin satın alma yolculuklarının ilk düzeylerinde sıklıkla müracaat ettikleri emin ve tarafsız bir bilgi kaynağı olarak öne çıkıyor.

Trend Vision One, pazardaki varlığı ve alıcı memnuniyeti açısından lider olmanın yanı gizeme, son G2 Grid araştırmasında alttakiler de dahil olmak üzere muhtelif “rozetler” aldı:

Lider: Orta Pazar  Lider: Müessesesel En İyi Neticeler: Müessesesel  En İyi Kullanılabilirlik: Müessesesel En İyi Alıcı İlişkileri: Yaz 2023 Momentum Lideri Lider: Yaz 2023 Yüksek Performans Gösteren: Minik Firmalar

Trend Micro, kısa zaman evvel, süreçleri basitleştirmek ve analistlerin tehdit müdahalesi ve hakimiyet altına alma mevzusunda daha şuurlu kararlar almalarını sağlamak için planlanmış yeni bir üretken suni zekâ asistanı olan Companion ’ı ilave ederek Trend Vision One platformunu daha da ileri taşıdı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı