Lenovo, Tab P12 tableti ile eğlence, öğrenme araçları ve daha fazla mobiliteyi üstün bir performansla buluşturuyor

PAYLAŞ
Lenovo, Tab P12 tableti ile eğlence, öğrenme araçları ve daha fazla mobiliteyi üstün bir performansla buluşturuyor
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

Teknoloji devi Lenovo, daha çok istikametli kullanım ve daha fazla şahsi zaman için geliştirdiği Lenovo Tab P12 ürünü ile Android™ işletim sistemli harcayıcı sınıfı tablet ürün grubunu kuvvetlendiriyor. Cümbüş, bilme vasıtaları ve daha fazla mobiliteyi bir araya getiren Tab P12, çağdaş yaşamın gerektirdiği çok muhtelif harcayıcı gereksinimlerini karşılarken üstün bir performans sunuyor. 

Bilmede ve cümbüşte efor ve performans 

Lenovo, Lenovo Tab P12 ürünü ile bilme ve reyin imkânlarını bir araya getirirken lise ve üniversite çağındaki talebeler için bırakılmaz bir mektebe dönüş aygıtı sunuyor. Lenovo Tab P12, video izleme ve web ’de dolaşma için 12,7 inç ebadında büyük bir 3K ekranın yanı gizeme JBL® hoparlör sistemiyle karşımıza çıkıyor. Lenovo Tab P12, cümbüşlü içeriklerden daha fazla derinlik, netlik ve detay sunarken, Dolby Atmos® dayanağı sayesinde daha zengin ve çok ebatlı bir ses tecrübeyi sağlıyor. Lenovo Tab P12, batarya ömrü ise ürünşöhret hem bilme hem de eğlenme emeliyle uzun vakit kullanılabilmesine imkân tanıyor. Lenovo Tab P12, yeni Lenovo Tab Pen Plus ve ThinkPad ’den ilham alan klavye geçimliliğiyle bilmenin daha uslu yollarını destekliyor. Parçalanabilen büyük ekran, çevrimiçi derslerde bir yandan anekdot alırken bir yandan belge görüntülemeye imkân tanıyor. Özel geliştirilen okuma modu ve göz sıhhati özelliği ise kullanıcıyı içine alan uzun çalışma seanslarını destekliyor. 

Etkin yaşam stiline daha iyi taşınabilirlik

Lenovo ’nun yakın zamanda yaptığı bir araştırmanın neticelerine göre, tablet kullanıcılarının gereksinimleri birbirinden değişik ve kesintisiz değişiyor. Kullanıcıların ehemmiyetli bir çoğunluğu, tabletlerini web ’de dolaşma, cümbüş, eğitim ve üretkenlik taşıtı olarak kullanıyor ve bu gidişat, cümbüş emelli kullanımın da üretkenlik yarıyılları kadar hayati ehemmiyete sahip olduğunu ortaya koyuyor. Kullanıcılar özellikle batarya ömrüne büyük önemsiyor. Pandemi sonrası yarıyılda hibrit yaşam kalıcı hale kazançken harcayıcılar iş, bilme, eğlenme ve boş zaman etkinliklerini giderek daha fazla bir arada yürütüyor. Değişen bu arz ve temenniler karşısında Lenovo, yeni Lenovo Tab P12 ’yi eğlenme, bilme, üretkenlik ve etkin hibrit yaşam stilleri ve daha iyi taşınabilirlik için üst nitelik P ve genel kullanıcıya müteveccih M bir tablet olarak planladı.

Değişen dijital lüzumlara müthiş çözüm

Lenovo Tablet Grubu Başkan Yardımcısı Tony Chen, ürün hakkında şunları söylüyor: “İş, çalışma ve reyin arasında aralıksız geçişten sağlam batarya ömrü ve gezginler için gelişmiş 5G özellikli mobilite imkânlarına kadar Lenovo tabletler, daha uslu hibrit yaşam kavramının yine belirlenmesine destekçi oluyor. Tablet kullanıcılarının tabletleriyle alakalı temennilerinin her zamankinden daha fazla olduğu günümüzde, kullanıcıların yüzde 80 ’inden aşırısı tabletlerini üretkenlik ve cümbüş için kullanıyor. Bu surattan yeni Lenovo Tab P12, çağdaş tablet kullanıcılarının ve konutların çok istikametli ve değişen dijital gereksinimlerine geçim sağlamak üzere bir cins günlük destekçi olarak planlandı.”

İlham al, bil ve boş zamanların sevincini çıkar

Lenovo ’nun “en iyi mektebe dönüş tableti” olan Lenovo Tab P12 hem çalışma hem de reyin vaktinden en iyi biçimde faydalanmak için planlandı. Birden fazla kullanıcı hesabını barındırabilen bu çok istikametli aygıt, talebelerin gereksinimlerini karşılamasına destekçi olmak üzere geliştirildi. Ürün, reyin oynamayı, çalışmayı ve yaratıcılığı tek bir taşınabilir tablette bir araya getiriyor.

Cümbüş tarafında, Lenovo Tab P12 ’nin 12,7 inç ebadındaki büyük LCD ekranı; çevrimiçi yayınlar, tasarım çalışmaları ve hafif reyin tecrübeyi için ideal 3K 2944 x 1840 çözünürlüğe sahip. Geniş ekran yalnızca daha geniş bir görünüm değil, aynı zamanda yüksek nitelikli görseller sağlarken, aynı ebattaki Full HD ekranlara mukayeseyle yüzde 50 daha fazla piksel yoğunluğu sunuyor. Ürünşöhret daha fazla piksel yoğunluğuna sahip ekranı, aynı ebat ile daha zengin görüntüler sunarak, daha karışık detaylar ve oranla yüksek kontrast oranıyla daha göz akdikeni renkler sağlıyor. Lenovo Tab P12 ayrıca, dörtlü JBL hoparlör sistemi ve Dolby Atmos dayanağıyla kullanıcıyı içine alan çok ebatlı bir ses tecrübeyi sunuyor. 

Maksimum efor 

Sekiz çekirdekli harekâtçıdan efor alan 8 GB ’a kadar RAM ile bu tablet, süratli ve akıcı harekâtlar için geliştirildi. Batarya ömrünün çoğu kullanıcı için büyük ehemmiyete sahip olduğu günümüzde, Lenovo Tab P12, uzun molalar için 10 saate kadar video oynatma sağlayan 10.200 mAh batarya eforuna sahip bir tablet olarak karşımıza çıkıyor.   

Duyarlı anekdot alma, şema çizme veya PDF belgelerine açıklama ilave etmeyi gerektiren çalışmalar için ise Lenovo Tab P12, fiyatsız Nebo® ve MyScript Calculator 2 uygulamalarıyla beraber kullanışlı bir ekran kalemi olan Lenovo Tab Pen Plus4 ile geliyor.

Arka tasarı müziği ve göz bakımı 

Üretkenliği desteklemek için Lenovo Tab P12, tablet ve bilgisayar tecrübelerini birleştirmeye destekçi olan Lenovo Freestyle ile Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarın kablosuz çizim tableti olarak da işlev göreöğreniyor. Lenovo Tab P12 kullanıcıları ayrıca, yazı yazmak için ürünşöhret ThinkPad ’den ilham alan klavyesini takarak cümbüşten çalışmaya süratlice geçiş yapabiliyor. Klavyede 1,5 mm tuş hareketi ile 0,2 mm parmak oyukluğuna sahip tuşlar ve rahat bir yazma tecrübeyi için tuşların orta noktaları arasında 19 mm tuş aralığı bulunuyor. Dahili trackpad ve 16 işlev kısayolu sayesinde kullanıcılar, çalışma alanında dolaşmayı basitçe dolaşabiliyor. Üst düzey çoklu görev için kullanıcılar artık parçalanmış ekranda dört uygulamaya ve 5 adede kadar kayan pencereye ulaşabiliyor. Bunun yanında, arka tasarı müziği ve göz bakımı özellikleriyle okuma modu, okumayı seven talebeler için rahat ve alaka çekici bir tecrübe sunuyor. Çevrimiçi görüntülü arama ve dersler için müthiş bir şekilde planlanan ultra geniş 13 MP ön kameraya sahip ürün, ince ve hafif yapısı sayesinde yerleşkede basitçe taşınabiliyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı