Level Infinite'in Yeni Oyunu SYNCED'în Ön Kayıtları Açıldı

PAYLAŞ
Level Infinite'in Yeni Oyunu SYNCED'în Ön Kayıtları Açıldı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X ile S için piyasaya çıkacak olan SYNCED ’in ön kayıtları başladı. Ön kayıt ile çıkış tarihinde reyin içi mükâfatlar kazanabilir ve her gün gelişen topluluğun bir parçası olabilirsiniz.

Level Infinite ve geliştirici takım NExT Studios bugün, tüm dünyada bu yazın sonlarında piyasaya çıkacak ve oyuncuları teknolojik bir geleceğe götürecek olan ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED ’in ön kayıtlarının başladığını duyurdu. SYNCED, PC ’nin yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya çıkacak.

 

SYNCED ’in ön kayıt programı, katılım muhakkak sayılara eriştikçe oyuncuları mükâfatlandıracak: 

Dünyamızda, yakın bir geleceği mevzu alan SYNCED ’de nano teknoloji, uygarlığın belkemiğini oluşturuyor. Çöküş ismi verilen bir facianın ardından, insanlığa düşman olan nano makineler kendi varlıklarını devam ettirebilmek için insanları harcayarak onları ölümcül nano mahlukatlara dönüştürüyorlar. Bu kıyamet senaryosunda oyuncular birer Koşucu rolünü üstlenerek, Meridyen ’de nano enerji sağlayan kıymetli bir madde olan Nerva ’nın peşine düşecekler. 

Co-op shooter cinsine yeni bir soluk getiren SYNCED ’de Koşucular sadece 3 şahsiyet ekipler kurmakla kalmıyor, alt ettikleri Üstün Nanoları, Yoldaş Nanolara dönüştürerek yüksek tempolu PvE ve PvP çatışmalarda onları stratejik olarak hakimiyet edilebilen silahlara da dönüştürebiliyorlar.

SYNCED ayrıca klasik looter shooter ’lardan da ögeler kapsıyor: Koşucular PvE ve PvP karşılaşmalarda kaynak toplayarak şahsiyetlerini geliştirebiliyor, bu sırada güçlü silahların ve reyin stillerine en uygun modların kilidini açabiliyorlar.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı