Logitech'in sol el kullanımına uygun mouse çeşitleri artıyor

PAYLAŞ
Logitech'in sol el kullanımına uygun mouse çeşitleri artıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Değişik lüzumlara müteveccih ürünler planlama mevzusunda uzmanlaşan Logitech, sol elini kullananlara uygun ürün çeşitlerini artırıyor. Logitech, Beynelmilel Solaklar Günü ’ne özel olarak, solak kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği mouse modellerini listeledi.  

Sol elini kullananlar için farkındalık oluşturmak ismine her sene 13 Ağustos günü Beynelmilel Solaklar Günü kutlanıyor. Logitech ’in kullanıcılarına fayda sağlamak üzere senelerdir içericilik yaklaşımıyla ele aldığı, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla desteklediği sol el kullanımına uygun ürün gamı hem renkleniyor hem de gelişmeye devam ediyor. 

Signature M650 Mouse ile Şahsileştirilmiş bir tecrübe

Logitech ’in tüm kullanıcılarını düşünerek, minik-orta ve büyük eli olan kullanıcılar için değişik ebatlarda planladığı Signature M650, solak kullanıcılara hitap eden modeliyle de şahsileştirilmiş bir tecrübe sunuyor. Signature M650 mouse, grafit, beyaz ve pudra pembe renk alternatifleriyle kullanıcıların alkışına sunuluyor. 

POP Mouse ile masalar renkleniyor

Logitech POP Mouse, lila, bej, sarı renk alternatifleriyle çalışma civarını sevindirirken yumuşak hatlarıyla iki ele de basitçe geçim sağlayıp, gün süresince rahat bir kullanım sağlıyor. 

Pebble M350, hem renkli hem işlevsel mouse

Pebble M350 çalışma civarını minimalist, renkli ve suskun hale getirmeye imkân tanıyor. İki elle kullanıma uygun pürüzsüz tasarımı ve pudra pembe, uzay mavisi, bej, beyaz, grafit renk alternatifleriyle de dikkat topluyor. 

M240 Suskun Kablosuz Mouse  daha fazla odaklanma sağlıyor                      

Faydalılığı ve üretkenliği artıran ürünleriyle kullanıcıların her etrafta rahatça çalışmasını sağlayan Logitech, iki elle kullanılabilen M240 Suskun Kablosuz Mouse ile tıklama sesini ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırıyor.

M171 Kablosuz Mouse bulunduğu civarı canlandırıyor        

 M171 Kablosuz Mouse; yenilenen beyaz, pudra pembe ve sarih mavi renkleriyle iki elle kullanıma imkân sağlıyor. Bir çantada taşınabilecek kadar kompakt olan mouse, pürüzsüz kullanım ve basitçe irtibat fırsatı sunuyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı