Logitech'ten tatil sonrası çalışma masalarına dönüşü kolaylaştıran ürünler

PAYLAŞ
Logitech'ten tatil sonrası çalışma masalarına dönüşü kolaylaştıran ürünler
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Logitech, ‘ ’Çalışma Masasına Dönüş ’ ’ kapsamında, her zaman olduğu gibi talebelerden hocalara, idareyicilerden masa başı çalışanlara kadar herkesin çalışma rutinini daha yararlı hale getirmek için değişik gereksinimlere müteveccih teknolojik mahsuller sunmaya devam ediyor. 

Tatil sezonu biterken şehre dönüş için hazırlıklar başladı. Eğitim veya iş yaşamına dönüş yapmaya hazırlananlar çalışma masalarının başına geçmek için gün sayarken, lüzumları olan tüm mouse, klavye, kulaklık ve kamera gibi tüm teknolojik mahsulü Logitech ’in ‘ ’Çalışma Masasına Dönüş ’ ’ konsepti altında karşılayabilecekler. Logitech, pek çok talebenin ev, mektep ve sosyal hayatla harmanlanmış bilme tecrübesine katkı sunarken, masa başında çalışanların yaşamlarını kolaylaştıran mahsulleriyle daha yararlı ve kolay bir çalışma tecrübeyi sağlıyor. 

Talebe arkadaşı mahsuller

MK295 Suskun Kablosuz Klavye & Mouse Setindeki ‘ ’suskun tıklama teknolojisi ’ ’ talebelerin odağını çalışmalarına çevirmesini sağlıyor. Talebeler için bütçe arkadaşı bir kamera olan BRIO 300 ise online olarak yürütülen derslere katılmak veya mektep dönüşü aramaları için ehemmiyetli bir aksesuar olarak öne çıkıyor. Yeni Full HD kamera 1080p çözünürlükte, sanki hakikat yaşamdaymış gibi video kaydı yapabiliyor. Böylece en küçük surat mimikleri bile net bir biçimde videolara aktarılıyor. Tüm aygıtlar ile kullanılabilen Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık, hengame önleyici mikrofon özelliği sayesinde arka tasarı seslerini yok ediyor ve ders sırasında daha iyi odaklanmayı sağlıyor. Ders sonrasında müzik dinlemek, reyin oynamak, aile azaları veya dostlar ile görüntülü aramalar dâhil günlük işler için de emin olan kulaklık, bilgisayar, uslu telefon ve tablet ile kullanılabiliyor. 

Üniversite talebeleri için bereketliliği artıran teklifler

K380 ve Pebble M350 üniversite talebeleri için hem tak&çalıştır özelliğiyle hem de minimal ve renkli görüntüsüyle her civara geçim sağlıyor. Evde, kafede veya akla gelebilecek rastgele bir yerde kullanıcıların dilediği gibi çalışabilmesini sağlayıp bereketliliği artırırken, renk alternatifleri ve tasarımıyla da yaşama neşe katıyor. Etraftaki seslerin daha nitelikli biçimde dinlenmesini sağlayan Zone Vibe 100 ’şöhret kulaklık yastıkları, yumuşak örgü kumaşı ve bellekli köpüğüyle rahatlıktan ödün vermiyor.  

Çalışma yaşamında üretkenliği artırmak için doğru tercihler

Faydalılığa katkıda bulunan MX Keys, yoğun çalışanlara üretken ve üst düzey bir çalışma civarı sunuyor. Rahat, süratli, akıcı yazma için planlanan, uslu aydınlatma ve programlanabilir tuşlara sahip yüksek performansıyla çalışanlara sürat kazandırıyor. Sırça dahil çoğu yüzeyde kullanılabilen MX Master 3S kullanıcılara daha süratli iş akışı oluşturuyor. MX Master 3S Mouse, saniyede 1000 satırı kaydırmaya yarayan MagSpeed Electromagnetic™ tekerleğe, daha süratli yatay dolaşma için yan kaydırma tekerleğine ve kullanıcıların uzun saatler süresince konforlu çalışmaları için planlanan eşsiz bir elverişli şekle sahip. MX Anywhere 3S çalışma yaşamında performans, suskunluk ve konfor arayanların yaşamını kolaylaştırıyor.  İki mouse modeli de suskun tıklama teknolojisiyle huzurlu, üstün performans sunan 8.000 DPI sensörüyle her yüzeyde çalışabilme ihtimali veriyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı