Mcdodo'dan acil durum şarj kiti

PAYLAŞ
Mcdodo'dan acil durum şarj kiti
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Acil gidişatlarda hayat kurtaran işlevlere sahip olan uslu telefonların en makûs yanı; teknolojinin büyümesine karşın hala düşük kullanım zamanları. Mcdodo, hudutlu batarya eforuna sahip bu aygıtların yolculuk, afet, kaza gibi acil gidişatlarda tamamen dolu şarj halinde olması için markanın en çok seçim edilen ürünlerini uygun maliyet avantajıyla bir acil vaziyet kitinde bir araya getirdi…

Süratli şarj uzmanı Mcdodo, ürün portföyüne mobil hayatı basitleştiren ve irtibatı sürdürülebilir kılan ürünler ilave etmeye devam ederken, her geçen gün artan kesintisiz ve uzun süreli şarj temennisine de inovatif çözümler sunuyor.   Özellikle MagSafe şarj aygıtlarıyla; hafif, taşınabilir ve süratli şarjla alakalı tüm temennileri karşılayan marka; akıllı telefonların artık yalnızca günlük bağlantı vasıtayı olmadığını, afet ve acil gidişatlar için hayatta kalma işlevi taşıdığını dikkate alarak, gündüz MagSafe teknolojili ve devamlı yanınızda taşıyabileceğiniz hafiflikte powerbank ’ler ve şarj makineleri kullanabilir, geceleri ise telefonu güvenle şarjda yakalayabileceğiniz power off kablolar sunuyor.

Her Vaziyet İçin Şarjınız Hep Yanınızda

Mcdodo ’nun en süratli müddette dolan ve daha uzun zamanlar direnen mobil aygıt şarjları için planlanan ürünleri, afet ve acil gidişatlar için planlanan şarj kitinde toplandı. Markanın en çok seçim edilen ürünlerinden olan 36W Type-C ve USB Girişli Vasıta Şarjı, 3 in 1 Süratli Şarj Kablosu, 22.5W 10000 mAh Kablolu Göstergeli Powerbank ve 20W Type-C ve USB Girişli Süratli Şarj Adaptörü 1.999,90 TL yerine 1.699,90 TL maliyetle sunuluyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı