Mcdodo'dan Anneler Günü'ne özel indirimler… Annelerin enerjisi hiç bitmesin diye

PAYLAŞ
Mcdodo'dan Anneler Günü'ne özel indirimler… Annelerin enerjisi hiç bitmesin diye
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Evrensel mobil aksesuar markası Mcdodo, Anneler Günü ’nde alışılmış alternatifleri bir kenara vazgeçip teknolojinin konforunu hediye etmeyi vadediyor. Şarj problemini ortadan kaldıran Mcdodo ’nun çok işlevli 25W kablosuz şarj standıyla, annenize müddet ve enerji kazandırabilirsiniz. Ayrıca LED ışıklı süratli şarj kabloları, tablet kalemleri, süratli GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, MagSafe kılıflar ve kablosuz şarjlı taşıt telefon yakalayacağı gibi pek çok inovatif ürün de teknolojik anneleri bekliyor!

Türkiye ’nin en süratli gelişen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, bu Anneler Günü ’nde de anneleri mutlu ediyor. Her yaştan insanın teknolojik aletlere lüzumu olduğu mottosuyla hareket eden Mcdodo, çok özel bir Anneler Günü kampanyasıyla teknoloji meraklılarına gözde ürünlerde indirim fırsatı sunuyor.

Anneler Günü özel indirimi

Başta en yeni ve popüler ürünlerden biri olan çok işlevli 25W kablosuz şarj standıyla olmak üzere USB-C hub ’lar, LED ışıklı süratli şarj kabloları, süratli GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı taşıt yakalayacağı gibi pek çok inovatif ürün; mayıs ayı süresince mcdodo.com.tr ’de Anneler Günü ’ne özel indirimlerle sunulacak. Tüm dünyada kalitesi ispatlanmış 350 ’nin üzerinde aksesuar alternatifi, teknolojik anneleri mutlu edecek!

Yenilikçi ve iddialı tasarımlar

Marka mottosu, ‘sektördeki lüzumlara kısa müddette odaklanarak çözümler geliştirmek ’ olan Mcdodo, ürünlerini dünyanın bir hayli noktasından yeni insanlara eriştirmeye devam ediyor. Ürün gamında taşıt içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve gözetici sırçalar, şarj adaptörleri, powerbank ’ler, şarj kabloları gibi işlevsel ürünleri bulunduran Mcdodo, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor.

En trend hediye alternatifi: 3 in 1 direnebilir şarj standı

Bu Anneler Günü ’nün en iddialı hediye alternatiflerinden biri olan ve çoklu şarj olanağı sunan yeni şarj standı; ebadı, tasarımı ve kullandığı üst düzey teknolojiyle ilkleri barındırıyor. Direnebilir uslu tasarımıyla, yalnızca bir powerbank ebadındaki taşınabilir bu ürün, 3 makineyi aynı anda süratli şarj etme olanağı sunuyor. 

Mcdodo ’nun bu seneye damga vuracak olan yenilikçi ürünü olan 3 ’ü 1 Arada 25W Kablosuz Şarj Standı; bu zamana kadar yapılmamış bir şey yaparak uslu tasarımıyla standı powerbank ebadına getirip taşınabilir kılıyor.   Başka Bir Deyişle güçlü MagSafe özelliğiyle telefon, uslu saat ve kulaklığınızı aynı anda şarj edebileceğiniz stand, hakikat farkı uslu tasarımıyla yaratıyor. Öbür şarj standlarına göre daha ufak ebadıyla az yer kaplayan ve taşınabilir olan bu model, direnebilir özelliğiyle 60 derece açılarak aynı zamanda telefon standı olarak da kullanılabiliyor. 

3 ’ü 1 Arada 25W Kablosuz Şarj Standı, Anneler Günü özel maliyetiyle 1.144,90 TL yerine 1.099 TL ’ye satışa sunuluyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı