Mcdodo'dan cyberpunk tasarımlı transparan şarj

PAYLAŞ
Mcdodo'dan cyberpunk tasarımlı transparan şarj
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Mcdodo, ürün portföyüne mobil yaşamı basitleştirecek ürünler ilave etmeye devam ediyor.  Bu ürünlerin başında gelen yeni nesil MagSafe aksesuarlar; hem sunduğu yüksek teknoloji ve sürat, hem de göze de hitap eden üst düzey tasarım ve fonksiyonelliğiyle, günlük yaşamın bırakılmazları arasına girmeyi muvaffak oldu.

Mcdodo ’nun şeffaf tasarımıyla dikkat toplayan MagSafe taşıt ve telefon şarjları ise tasarım ve teknolojinin sentezini başka bir noktaya taşıyor

Türkiye ’nin en süratli gelişen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, gereksinime uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun şuuruyla hareket eden Mcdodo; USB-C hub ’lar, led ışıklı süratli şarj kabloları, süratli GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı taşıt yakalayacağı gibi pek çok inovatif ürünşan da içinde olduğu 350 ’nin üzerinde aksesuar seçeneğine her geçen gün yenilerini ilave etmeye devam ediyor.

MagSafe ’te gelinebilecek son nokta

Mcdodo ’nun mobil hale gelen yaşamı basitleştirecek ve pratik kullanım avantajı sunan yeni MagSafe ürünleri; yalnızca teknolojileri ile değil sundukları eşsiz tasarımla da kullanıcılarına özel bir tecrübe sunuyor. Özel soğutma teknolojisiyle taşıt hareket halindeyken ve telefon kullanımdayken, ısınmayı da yasaklayan aygıt, sıcaklığı istikrarlı tutarak bataryaya da hasar vermiyor.

Mcdodo ’nun tüm seneye damga vuracak bir öbür yenilikçi ürünü olan 15W Kablosuz MagSafe Taşıt Şarjı; süratli şarj özelliğinin yanı gizeme ısınmaya karşı geliştirilen özel teknolojisi ve makinenin içini gösteren şeffaf Cyberpunk tasarımıyla, apayrı bir şarj vadediyor. iPhone 13, 13 ve 14 için 15W süratli şarj ihtimali sunan MagSafe şeffaf şarj ise, yalnızca her etrafta süratli ve pratik şarj ihtimali sunmakla kalmıyor, estetik görüntüsü ve şıklığıyla iPhone ’un eşsiz tasarımına bütün geçim sağlıyor. 16 güçlü manyetik halkaya sahip olan şarj makineyi, ısınmayı önleyen teknolojisinin yanı gizeme telefonda kılıf varken de güçlü birleşme sağlayan eşsiz mıknatısıyla fark yaratıyor. 

Çift taraflı transparan tasarım

Mcdodo ’nun şarj gidişatını gösteren yüksek süratli dijital kabloları ise transparan tasarımlarıyla, size görsel bir zevk yaşatıyor. Uslu kapatma ve iki renkli aydınlatma hakimiyetine sahip Type-C ve Lightning kablolar, 100W ’a kadar süratli şarj ihtimali sunarken, değişik aygıtların süratli şarjını destekliyor. Mcdodo ’nun “uslu otomatik kapanma” teknolojisiyle tehlikesiz bir şarj sağlayan kablolarla, hem teknoloji hem estetik gereksiniminizi karşılayacaksınız!

Mcdodo 15W Şeffaf MagSafe taşıt şarjı: 839 TL

Mcdodo 15W Şeffaf MagSafe şarj: 644,90 TL

Mcdodo şeffaf şarj kabloları maliyet: 209TL-264,90 TL

 

Kaynak: adamnedio.com