MediaMarkt, Yenilenmiş Telefon ve Akıllı Telefon Kiralama Hizmeti ile Teknolojiyi Erişilebilir Kılıyor

PAYLAŞ
MediaMarkt, Yenilenmiş Telefon ve Akıllı Telefon Kiralama Hizmeti ile Teknolojiyi Erişilebilir Kılıyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

MediaMarkt, son teknolojiye ulaşım sağlamak isteyenler için yenilenmiş telefon ve uslu telefon kiralama hizmeti sunuyor. Bu hizmetler ile harcayıcılara en son teknolojiye sahip sıfır uslu telefonları kiralamak veya yenilenmiş telefonlara sahip olmak muhtemel hale geliyor. 

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin neşesini sunan, Türkiye ’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt ’ın   yenilenmiş telefon ve uslu telefon kiralama hizmeti, kullanıcıların lüzum dinlediği uslu telefonları kiralamalarını veya sahip olmalarını sağlıyor. 

Yenilenmiş telefon hizmeti, Türk Standartları Enstitüsü Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Hizmet Yeri Yeterlilik Evrakı”ne sahip ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Operasyonu Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak yetkilendirilen işletmeler tarafından sunularak, hem nitelik hem de teminatı bir araya getiriyor. Bu ürünler, tüm hakimiyetlerin titizlikle yapıldığı, zorunlu bakım, onarım ve test süreçlerinden geçirilen, tüm işlevleri %100 çalışan ve G1 ile G2 kozmetik vaziyetlerine göre bölen sertifikalandırılmış aygıtlardan oluşuyor. İç aksam, tuşlar ve işlevler, aynı kondisyonda olup %100 işlevselliği garanti altına alıyor. Yenilenmiş ürünler, Yenileme Merkezleri tarafından sunulan 12 aylık garanti ile destekleniyor.

MediaMarkt Türkiye CEO ’su Faruk Kocabaş, yenilenmiş telefon hizmeti ile alakalı şunları söylüyor: ‘‘Yenilenmiş aygıtlara olan arz her geçen gün çoğalıyor. Biz de MediaMarkt olarak yenilenmiş aygıtları, 35 mağazamızda bulunan tecrübe alanlarında ve mediamarkt.com.tr ’de harcayıcılarımızla buluşturuyoruz. Bu senenin sonunda tecrübe odaklı yaklaşımımız ile yenilenmiş makine sunduğumuz mağaza rakamını 50 ’ye çıkarmayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki senede ise tüm mağazalarımızda yenilenmiş aygıtları harcayıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz.”

Kiralanan uslu telefonlar ise, sıfır ve üretici garantili olarak sunuluyor. İlk defa kiralandığında ürün kolisi açılıyor ve tüm hakimiyetler yapılıyor. Kiralama süresi süresince, kullanıcıların mümkün arıza veya zarar vaziyetlerinde Smart Kirala Asistan Hizmeti ’nden destek almaları muhtemel. Garanti içi veya dışı arızalarda, tüm servis süreçleri Smart Kirala tarafından takip edilerek alıcıya süratli ve emin bir hizmet sunuluyor.

Kiralama süreci, 24 aya kadar uzayan taksit alternatifleri ile basitleştiriliyor. Harcayıcılar, kredi kartlarıyla veya uyuşmalı bankaların finansman ihtimalleriyle uslu telefonları 24 aylık taksitlerle kiralamak üzere seçimde bulunabiliyor. Kiralama süresi sona erince şahsa özel indirimli maliyetler ve taksit alternatifleriyle yenilenmiş aygıtlardan biri satın alınabiliyor. Ayrıca kiralanan uslu telefonun meselesiz teslim edilmesi gidişatında nakit bonus alternatifi sunuluyor. Kiralama süresi süresince, makinenin satış maliyetinin %70 ’ine kadar olan zararlar ve üretici garantisi dışında kalan onarımlar, hizmet kutuyu kapsamında yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar, ek bir fiyat ödemeden aygıtlarını güvende yakalama olanağına sahip oluyorlar. Makine onarım sürecinde kullanıcının işlerine devam edebilmesi için eşdeğer bir ikame makine temin ediliyor. Kiralanan uslu telefonlara ekran koruma uygulaması yapılıyor ve gözetici kılıf veriliyor. Ayrıca, makinenin aşınmış veya kullanıma uygun olmayan ekran gözetmeleri, MediaMarkt mağazalarında fiyatsız olarak değiştiriliyor. Sürdürülebilir bir geleceğe odaklanan MediaMarkt, etraf duyarlılığına müteveccih taktikler geliştirerek cemiyete fayda sağlama hedefine gözetiyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı