MediaMarkt'ın Anneler Günü'ne Özel Anne Ai Teknolojisi Hediye Alacaklara Yardımcı Oluyor

PAYLAŞ
MediaMarkt'ın Anneler Günü'ne Özel Anne Ai Teknolojisi Hediye Alacaklara Yardımcı Oluyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

MediaMarkt, annelere alınabilecek en iyi hediyeyi, ‘anne ’ rolünde her şeyi bilen bir suni aklın cevapladığı Anne Ai teknolojisini yaşama geçirerek Türkiye ’de bir ilke imzalaydı.

Hediye seçmek başlı başına güç bir iş. Hele ki mevzu, en kıymetlilerimiz, annelerimiz, olduğu zaman gidişat daha da güçleşiyor. Onları en mutlu edecek hediyeyi seçmek istiyoruz ve en iyisinin hangisi olacağı mevzusunda tereddütlük yaşıyoruz.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin neşesini sunan, Türkiye ’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, “Anneler her şeyin en iyisini öğrenir” dedi ve anneleri en mutlu edecek hediyenin ne olduğu sualine cevap bulabilmek emeliyle Anne Ai teknolojisini geliştirdi. Platformda annelere en iyi alınabilecek hediyeyi, ‘anne ’ rolünde her şeyi bilen bir suni zekâ yanıtlıyor. Türkiye ’de ilk kere yapılan bu çalışma GPT-4 tarafından destekleniyor.

Kullanıcıların Onedio platformunda sualler sormasını sağlayacak olan Anne Ai, 13 Mayıs tarihine kadar, sosyal medya kullanımının yoğun olduğu saatler arasında, API irtibatlı ve hakikat zamanlı yanıtlarıyla kullanıcıların hem hediye mevzusunda hem de değişik mevzulardaki suallerini cevaplayacak. 

MediaMarkt zelzeleden etkilenen anneleri de unutmadı

Zelzeleden etkilenen anneleri de unutmayan MediaMarkt, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ’na KEDV bölgedeki annelerin gereksinimlerini karşılamak için bağış yaptı. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı