MediaMarkt'ta Aksesuar Kampanyası başladı

PAYLAŞ
MediaMarkt'ta Aksesuar Kampanyası başladı
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr ’de başlattığı Aksesuar Kampanyası kapsamında muhtelif ürünlerde birbirinden değişik fırsatlar sunuyor. 26 Ocak ’a kadar devam edecek kampanyada MP3 çalarlar, kulaklıklar, Bluetooth hoparlörler, klavyeler ve daha bir hayli kategoriden teknolojik aksesuarlar yer alıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin sevincini sunan MediaMarkt, değişik kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin bırakılmaz aksesuarlarında da ehemmiyetli kampanyalar tertip ediyor. Markanın 26 Ocak tarihine kadar sürdüreceği Aksesuar Kampanyası kapsamında MP3 çalardan kulaklığa, Bluetooth hoparlörden klavyeye kadar bir hayli değişik kategorideki ürün, muhtelif fırsatlarla sunulacak.

26 Ocak tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında;

Goldsmart MP3 153 MP3 Çalar – USB Stick 349 TL ’den HP 2800 Stereo Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık 349 TL ’den JBL Charge Essential 2 Kablosuz Hoparlör 3.499 TL ’den Razer Cynosa V2 Oyuncu Klavyesi 899 TL ’den satışa sunulacak.

MediaMarkt ’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 90 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr ’de geçerli olacak.

 

Kaynak: adamnedio.com