Mewtwo 2. Yıl Dönümü Kutlamaları İçin Pokémon UNITE Arenasına Geliyor

PAYLAŞ
Mewtwo 2. Yıl Dönümü Kutlamaları İçin Pokémon UNITE Arenasına Geliyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

The Pokémon Company International Pokémon UNITE ’ın 2. yıl dönümü kapsamında hakikatleşecek heyecan verici faalliklerle geliyor. 2021 yılından bu yana dünya çapında 100 milyonu aşkın defa indirilen Pokémon UNITE, Soluk kesici Pokémon UNITE maçlarını kutlamak için şimdi de yeni bir maç cinsiyle beraber çok beğenilen bir Pokémon da yeniden beğenenleri ile buluşturuyor. 

Mewtwo Kadroya Katılıyor! Onu Mega Mewtwo X ’e Mega Evrimleştirin

Efsanevi Pokémon Mewtwo şimdi Pokémon UNITE ’a geliyor. Mewtwo maç sırasında Mega Mewtwo X ’e mega evrimleşebiliyor ve arkası arda süratlice saldırarak amansız bir çaba verebiliyor. Oyuncular, şu anda devam etmekte olan Mewtwo ’nun Kristal Mağara Gayreti aktifliği ile Mega Mewtwo X Unite lisansını fiyatsız olarak edinebiliyor. 

Ayrıca, Pokémon eğitmenlere bu gözde Pokémon ’la oynamanın ek yollarını sunan Mega Mewtwo Y Unite lisansını da Ağustos ayı ortasından itibaren ulaşılabilir kılıyor. 

Yeni Bir Maç Cinsi: Panik Geçidi

Panik Geçidi ’nde 5 ’e 5 ekip maçlarından değişik olarak oyuncuların Tinkaton ’u panikleyen Pokémon ’ların ataklarından gözetmek için iş birliği yapmaları gerekiyor. Alt edilen Pokémon ’lardan kimileri bile yarkasım için maça geri çağrılabiliyor!

Bununla beraber 21 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında birbirinden heyecanlı dört değişik faalliğe katılmaya hazır olun! İlk faallik 21 Temmuz ’dan 1 Ağustos ’a kadar; ikinci faallik 4 Ağustos ’tan 7 Ağustos ’a kadar; üçüncü faallik 11 Ağustos ’tan 14 Ağustos ’a kadar ve son faallik ise 18 Ağusots ’tan 21 Ağustos tarihe kadar Pokémon severleri bekliyor. 

Çaba Bileti 17, Kaptan Stili: Zacian Başlıyor

Tüm bunların yanı gizeme Çaba Sezonu ’nun 17. ’si de başlıyor. Oyuncular bu sezonun premium bileti kapsamında şirin mi şirin Kaptan Stili: Greedent ve kahramanlara yaraşır Kaptan Stili: Zacian Hologiysilerinin yanı gizeme Kaptan Seti moda eşyası setlerini elde edebiliyor. 

Oyuncular faallik süreci olan 21 Temmuz ile 11 Eylül tarihleri arasında bu setlere erişebiliyor. 

 Pokémon UNITE ’da aktiflikler tüm hızıyla sürüyor

 Yeni bir hayli faalliğe imza atan Pokémon UNITE bunlarla hudutlu kalmayıp başka faalliklere de dahil oluyor. 20 Temmuz ile 11 Eylül tarihleri arasında yeni bir dereceli maç sezonu başlarken Pokémon Dünya Şampiyonası 2023 ’te ilk sıralarda yer alacak ekipleri hipotez eden oyuncuları şahane mükâfatlar bekliyor. Bu popüler Eğitmen moda eşyalarını elde etmek için 28 Temmuz ile 11 Ağustos tarihleri arasında katılabilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı