Microsoft ve OpenAI: Founders Hub Etkinliği 30 Mayıs Salı günü Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenecek

PAYLAŞ
Microsoft ve OpenAI: Founders Hub Etkinliği 30 Mayıs Salı günü Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenecek
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Azure OpenAI platformundan yararlanarak yenilikçi suni zihin uygulamaları oluşturmak ve küresel ölçekte çalıştırmak isteyen teşebbüsçülerin bir araya geleceği “Microsoft ve OpenAI: Founders Hub“ aktifliği 30 Mayıs Salı günü Microsoft Türkiye bürosunda reelleşecek. Aktiflik kapsamında suni zekânın sunduğu fayda ve fırsatlara, Microsoft ile OpenAI arasındaki iş birliğine ve Azure OpenAI ile yürütülen uslu uygulamalara ait bilgi paylaşımında bulunulacak.

Microsoft Türkiye, teşebbüsçülere müteveccih organizasyonlarına 30 Mayıs Salı günü Microsoft Türkiye bürosunda tertip edeceği “Microsoft ve OpenAI: Founders Hub“ faalliğiyle devam ediyor. Azure OpenAI platformundan yararlanarak yenilikçi suni zihin uygulamaları oluşturmak ve küresel ölçekte çalıştırmak isteyen teşebbüsçülerin bir araya geleceği aktiflikte Microsoft Türkiye idareyicileri sunum ve demolarıyla katılımcılara seslenecek. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin ’in açılış konuşmasıyla başlayacak aktiflik kapsamında suni zekânın sunduğu fayda ve fırsatlara, Microsoft ile OpenAI arasındaki iş birliğine ve Azure OpenAI ile yürütülen uslu uygulamalara ait bilgi paylaşımında bulunulacak. 

Microsoft ve OpenAI iş birliğinin bir mahsulü olan Azure OpenAI, geliştirme süreçlerini süratlendiren ve fikirlerin yaşama geçirilmesine takviyeci olan güçlü suni zihin vasıtalarına ulaşım imkânı sunuyor. Bu taşıtlar kullanıcılara içerik oluşturma, bilgi özetleme ve hatta natürel dili koda çevirme gibi vazifelerde takviyeci olarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyor. Bu sayede teşebbüsler inovasyona, işlerini geliştirmeye ve meselelerine yeni çözümler getirmeye odaklanabiliyor. 

Microsoft Türkiye ’nin Azure OpenAI Platformunu kullanmak isteyen Founders Hub azalarına sunduğu fiyatsız ulaşım, kredi, teknik destek ve mentorluk gibi desteklerle alakalı bilgilendirmelerin de yapılacağı aktiflik Microsoft Türkiye ’nin Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı