Monster Notebook KKTC pazarında online satışa başladı

PAYLAŞ
Monster Notebook KKTC pazarında online satışa başladı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı gizeme Dubai ve İngiltere büroyu ile Kıbrıs ve Berlin ’deki fiziksel mağazaları üzerinden yurt dışı işlemlerini yürüten Monster Notebook, KKTC genelinde online satışlarının başladığını duyurdu. Firmanın Kıbrıs ’ta başlattığı online satış harekâtı, Monster Notebook ’un ömür boyu fiyatsız bakım garantisi ve teknik servis hizmetlerini de kapsıyor.

Türkiye ’de reyin bilgisayarı pazarının en tanınan markası olan Monster Notebook, ürünlerini Kıbrıs genelinde online satışa açtığını duyurdu. Efor ve performansa dayalı ürünlerinin yanında gizeme dışı satış sonrası destek uygulamaları ile yerli ve yabancı rakiplerinden ayrışan marka, ayrıca ömür boyu fiyatsız bakım garantisi ve teknik servis hizmetlerinin tümünü Kıbrıs ’ta online satış kanalını seçim eden oyunseverlerin ulaşımına sundu.  Monster Notebook, bu sayede online alışverişi seçim eden kullanıcıların da en yeni bilgisayar ve aksesuar ürünlerine erişmesini ve reyin ekosistemini giderek hatasızlaştıran inovasyonlarla buluşmasını sağlıyor.  

“Garanti müddetleri ve ömür boyu bakım hizmetlerimiz Türkiye ile birebir aynı işliyor”

2016 haziran ayından bu yana KKTC ’nin Lefkoşa ilçesinde fiziksel mağazayla hizmet verdiklerini dile getiren Monster Notebook Evrensel Pazarlama Direktörü Birol Sülük, Türkiye ’de galibiyetle yürüttüğümüz satış sonrası hizmet ve alıcı memnuniyeti siyasetimizi Kıbrıs ’ta da had safhada yürütmekteyiz. Yeni ürün satışlarımızın yanında ek olarak satış sonrası teknik destek takımımızla Kıbrıs ’ta faaliyet gösteriyoruz. Ürünlerimizin 2 sene garantisi var ve ömür boyu fiyatsız bakım hizmetimizden tüm Monster kullanıcıları faydalanabiliyor. Garanti ve ömür boyu bakım hizmetlerimiz Türkiye ile bire bir aynı işliyor. Yeni işlemimizle Kıbrıs genelinde tüm ürünlerimizi online satışa açmış bulunuyoruz. Sistemimiz online kanalımızı seçim eden Kıbrıslı harcayıcılar için de aynı ilkelerle ilerleyecek” dedi.  

Aygıtların yüksek performansı kullanım zamanınca devam ediyor 

Ömür boyu bakım garantisinin kapsamı hakkında da bilgi veren Birol Sülük, “Kullanıcılarımız, ömür boyu bakım garantisi hizmetimizle makinelerini her 6 ayda bir teknik servislerimize getirip, termal macun başkalaşımı, adaleye içi paklik ve fan pakliği gibi harekâtlardan fiyatsız yararlanabiliyor. Böylece hem ürünşan kullanım ömrü çoğalıyor hem de kullanım süresi süresince aynı yüksek performansı vermesi sağlanıyor. Ayrıca, kullanıcılarımız satın aldıkları ürünşan RAM ve SSD gibi ekipmanlarını zaman içinde değiştirmeyi arzu ederse bu farklıları ürün garantisi bozulmadan reelleştirebiliyorlar.”  ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı