Monster Notebook, kullanıcı hatalarını da kapsayan yeni garanti modelini duyurdu

PAYLAŞ
Monster Notebook, kullanıcı hatalarını da kapsayan yeni garanti modelini duyurdu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Mahsulleriyle reyin ve teknoloji meraklılarının yaşamını hoşlaştıran Monster Notebook, fayda ve avantaj odaklı yeni hizmeti “Bitirici Garanti”yi satışa sundu. Satış sonrası destek hizmetlerini bir adım öteye taşıyan Bitirici Garanti, 4 değişik koliyle Monster Notebook alıcılarına aktif koruma sağlayacak. 

Günümüzün en iyi oyunları için zorunlu olan üst seviye performanstan aşırısını bilgisayarlarıyla sunan Monster Notebook, alıcı memnuniyetini artırarak muhtemel meselelere proaktif çözümler sunan yeni “Bitirici Garanti” hizmetini duyurdu. 

Kullanıcılarından gelen arzları dinleyip, inceleme ederek yaşamlarına değer ve basitlik katacak bu hizmeti geliştiren Monster Notebook; dört kutu seçeneğinden oluşan Bitirici Garanti hizmetini, mağazalarında ve online satış kanalında devreye aldı.

Kullanıcı kaynaklı zararları içeren bu garanti hizmeti; Abra, Tulpar, Huma için geçerli olan Ekran ve Adaleye kolilerinin yanı gizeme, Kapsamlı 1 ve Kapsamlı 2 kolileriyle Abra, Tulpar, Huma, Markut ve Semruk ’u güvence altına alıyor. 

Ekran ve Adaleye kutularında, satın alınan bilgisayarın LCD ’sinde ve kasasında 1 sene içinde oluşabilecek rastgele bir zarar, bir defaya mahsus karşılanıyor. Kapsamlı kolilerde ise adaleye ve ekranla alakalı daha geniş bir garanti sunuluyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com