Monster Notebook'ta sepette 2.200 TL'ye varan indirim kampanyası başladı!

PAYLAŞ
Monster Notebook'ta sepette 2.200 TL'ye varan indirim kampanyası başladı!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Monster Notebook ’ta seçili Abra, Tulpar ve Huma modellerinde sepette geçerli 2.200 TL ’ye varan indirim fırsatı başladı. Ayrıca Windows 11 işletim sistemli mahsullerde 3 aylık PC Game Pass azalığı da hediye. Kampanyadan faydalanmak için son gün 31 Mart 2023.

Monster Notebook, seçili Abra, Tulpar ve Huma modellerinde geçerli sepette 2.200 TL ’ye varan indirim fırsatıyla Windows 11 işletim sistemli mahsullerde geçerli 3 aylık PC Game Pass azalık hediyesi kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında kullanıcılar hem PC Game Pass ile suratlarca yeni oyunu anında oynama fırsatına sahip oluyor hem de Windows 11 ’in üst düzey güvenlik, performans ve üretkenliği artıran yeni özelliklerinden faydalanıyor. Seçili modellerdeki indirim fırsatı ve PC Game Pass hediyesi, 31 Mart 2023 tarihine kadar Monster Notebook mağazaları ve online satış kanalları üzerinden satın alınabilecek.

Windows 11 ’in üst düzey güvenliğiyle Monster Notebook performansı bir arada geliyor

Monster Notebook ’un teçhizatlarıyla geçim içerisinde çalışan Windows 11, güvenlik uygulamaları ile şahsi bilgileri, kimlik ve parola bilgilerini  güvende yakalamak için birden fazla koruma tabakasıyla planlandı. Windows 11; online alışveriş, sosyal medya hesapları ya da reyin sitelerinin yaygınca kullanıldığı, şahsi bilgi ya da kredi kartı gibi paylaşımların yapıldığı civarlarda güvenlik aktüelleştirmeleri ile atak tehlikelerine karşı aktüel kalmayı sağlıyor. Ayrıca makûs emelli yazılımlara karşı gözeten Microsoft Edge, şifre güvenliğinin ihlal edilip edilmediğini hakimiyet etmek için web ’i de tarıyor.

Suratlarca yeni reyin, PC Game Pass ’te

Kampanya kapsamında yalnızca Windows 11 işletim sistemli Monster notebooklar için 3 ay hediye olarak verilen PC Game Pass, asla alan okuyan grafiklere sahip suratlarca yeni oyunu çıktıkları gün oynama ihtimali sunuyor. PC Game Pass ve Windows 11, otomatik HDR ’ı destekleyerek geçimli ekranlarda oyunların daha canlı vurgulara ve gölgelere sahip olmasına imkân tanıyor. Ayrıca Windows 11 ile beraber gelen DirectStorage teknolojisi, geniş dünyalara sahip oyunların daha kısa vakitte yüklenmesini sağlıyor. Windows ’lu mahsullerde geçerli 3 aylık PC Game Pass hediyesi, 31 Mart 2023 ’e kadar Monster Notebook ’ta.

Üretkenliği artıran yeni özellikler Windows 11 ’de

Misyon çubuğundaki “ara” sayesinde Windows 11 artık dosyalardan, resimlerden, bireylerden, e-postalardan ve web ’den şahsileştirilmiş neticeler sunuyor. Ses tanıma, canlı alt yazılar, ekran okuyucusu, gibi özellikleriyle Windows 11; herkes için daha kolay bir kullanım vadediyor.

 

Kaynak: adamnedio.com