Monster Notebook'tan ara tatile özel yeni kampanya: Hem üretkenliğinizi hem reyin tecrübenizi artırın

PAYLAŞ
Monster Notebook'tan ara tatile özel yeni kampanya: Hem üretkenliğinizi hem reyin tecrübenizi artırın
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Monster Notebook, tüm kullanıcıların lüzumlarına müteveccih yeni ara tatil kampanyasını duyurdu. Hem oyunculara hem iş dünyasındaki profesyonellere hem de talebelere özel yeni ara tatil fırsatları 10 Şubat ’a kadar Monster Notebook ’ta.

Oyunlarda üstün performansa erişmek isteyen kullanıcılar, mektepteki işlerini basitleştirmek isteyen talebeler ve işteki üretkenliklerini artırmak isteyen profesyoneller için Monster Notebook; ara tatile özel yeni kampanyalarını duyurdu. Kulaklık, klavye, fare, kamera, monitör, gamepad ve webcam gibi bir hayli değişik kategorideki teçhizatlar ara tatile özel fırsatlarla 10 Şubat ’a kadar Monster Notebook ’ta!

Üretkenliği artıran Pusat aksesuarlarında ara tatile özel fırsatlar başladı

Hem mektepteki hem de işteki üretkenliği artırmaya müteveccih planlanan Pusat aksesuarları, üstün pil ömrü ve elverişli tecrübe sunuyor. Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye, suskun tuşları ve 100 saate varan pil süresi sayesinde sürekli bir çalışma vadediyor.

İki makineyi aynı anda kullanma hürlüğü sağlayan Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, sağ ve sol ele uygun tasarımı sayesinde tüm kullanıcılara hitap ediyor. Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse ise 90 saate varan batarya süresi ve el yormayan yakalayışı ile mesai saatlerini daha konforlu hale getiriyor.

Üstün hengame yasaklama özelliğiyle Pusat Wave ANC Bluetooth Headset, online buluşma ve derslerde dışarıdan gelen tüm sesleri yasaklayarak nitelikli bir ses tecrübeyi ve yüksek bereketlilik sağlıyor. Yüksek görüntü niteliği ve ayarlanabilir geniş açılı merceğiyle Pusat Webcam ise lüzum dinlenen her an inanılmaz bir görüntü netliği sunuyor.

Reyin ekosistemini bitiren Pusat aksesuarlar, şahsileştirilmiş bir tecrübe sunuyor

Reyin tecrübesini iyileştirmek için klavye, mouse ve kulaklık gibi lüzum dinlenen tüm oyuncu aksesuarları; yarıyıl tatiline özel fırsatlarla Monster Notebook ’ta. Rekabetçi oyunlardaki reflekslerini geliştirmek isteyen oyunculara özel 100 ile 16.000 arasında DPI alternatifi sunan Pusat One Shot Pro Wireless Mouse, makro tuş ceddebilme ve 5 değişik profil için ön ayar yapabilme imkânı sağlıyor.

Göz akdikeni RGB aydınlatmasıyla hem reyin dünyanızı hem de odanızı aydınlatma fırsatı sunan Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, 105 adet mekanik tuşa ve 18 değişik RGB ışık moduna sahip. Konfordan taviz vermek istemeyen oyuncular için özel olarak üretilen bilek destek ihtimali ile uzun ömürlü bir oyuncu klavyesine sahip olmanın şimdi bütün zamanı.

Ses tecrübesini eşsiz kılan Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı, rekabetçi oyunlarda oyunculara eşsiz bir avantaj sunuyor. Ayak sesleri ve atış seslerinin hangi doğrultudan geldiğini kavramayı sağlayacak surround teknolojisine sahip Pusat oyuncu kulaklığı, yüksek nitelikli bir mikrofonla beraber geliyor. Mahsulle beraber gelen kumanda üzerinden basitlikle ses açma-kapama, titreşim özelliği alternatifler idarenebilirken, değişik aydınlatma modları sayesinde RGB renkleri istendiği gibi tanımlanabiliyor. Eşsiz özellikleriyle oyuncuların bırakılmaz seçimleri arasında yer alan Pusat oyuncu kulaklıkları, reyin tecrübesini değişik bir ebada taşıyor. 

Hem işte hem oyunda, ara tatile özel maliyetlerle: Aryond Monitör

Hem iş dünyası profesyonellerine eşsiz bir kullanım basitliği hem de oyunculara inanılmaz bir görüntü performansı sunan Aryond monitörler, ara tatile özel maliyetlerle Monster Notebook ’ta. 27” ekran, 240 Hz ekran yenileme sürati ve 32” ekran, 165 hz ekran yenileme sürati alternatifleriyle gelen Aryond monitörler 1 ms tepki vaktine sahip. Öne-arkaya, yukarıya-alt ve sağa-sola hareket edebilen Aryond monitörler, dahili hoparlörü ve yüksek kontrast bedelleriyle işte ve oyunda eşsiz bir tecrübe sunuyor.

Reyin kollarında ikinciye yüzde 25 indirim fırsatı

Ara tatilde reyin sevincini beğendikleriyle paylaşmak isteyenler için Pusat Clutch Gamepad ’in ikincisi, yüzde 25 indirimle Monster Notebook ’ta. Gelişmiş titreşim sensörleri sayesinde reelci bir reyin tecrübeyi sunan Pusat Clutch Gamepad; bilgisayar, Android telefon ve uslu televizyonlarda reyin oynama ödünü yaşatıyor. 10 metre çekim alanı ve 12 saate varan çalışma müddetiyle Pusat Clutch Gamepad ’ler, sürekli bir reyin tecrübeyi sunuyor.

Son tarih 10 Şubat

Hem üretkenlik hem reyin alanında bir hayli aksesuar ve oyuncu teçhizatında geçerli Monster Notebook ara tatil kampanyası için son gün 10 Şubat 2023. Ara tatile özel fırsatlarla bu aksesuarlara ve donanımlara şimdi sahip olun:

Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye Pusat Business Pro Kablosuz Mouse Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse Pusat Wave ANC Bluetooth Headset Pusat Webcam Pusat One Shot Pro Wireless Mouse Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı Aryond oyuncu monitörleri Pusat Clutch Gamepad

 

Kaynak: adamnedio.com