Multinet Up'tan seçim hakkını çalışanlara veren süratli, kolay, tertemiz bir çözüm: MultiFlex!

PAYLAŞ
Multinet Up'tan seçim hakkını çalışanlara veren süratli, kolay, tertemiz bir çözüm: MultiFlex!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Multinet Up, çalışana elastiklik, patrona tasarruf ve kolaylık sağlayan avantajlı dijital müessesesel hediye platformu MultiFlex ’i duyurdu. Multinet Up ’ın dijital müessesesel hediye platformu MultiFlex, çalışana binlerce marka arasından seçme hürlüğü sunarken, patrona operasyonel kolaylık ve zamandan tasarruf kazandırıyor. 

Multinet Up, çalışanlarına müessesesel hediye seçimlerinde seçme hürlüğü sunarak çalışan bağlılığını artırmak isteyen patronlar için yeni dijital müessesesel hediye platformu MultiFlex ’i duyurdu. MultiFlex ’i seçim eden patronlar tek bir uygulamada çalışanlarının değişikleşen temennilerini elastik bir biçimde karşılarken operasyonel kolaylık ve zamandan tasarruf sağlıyor. Çalışan başına yüzde 45 ’e varan vergi avantajı ile gider idaresinin daha faal ve yararlı olmasına katkıda bulunan MultiFlex, vergi ve SGK primi muafiyetleriyle patronların tasarruflu maliyetlerle çalışanlarını mutlu etmesini amaçlıyor.

MultiFlex dijital müessesesel hediye platformunda çalışanlar, patronları tarafından Ramazan Bayramı, yılbaşı gibi yarıyılsal takviyelerde, konutluluk, doğum gibi özel günlerde, kıdem, performans gibi yan hak uygulamaları kapsamında kendileri için tanımlanan bakiyeyi uygulamadaki seçili marka ve kategoriler arasından istedikleri hediyeye dönüştürme elastikliğine sahip oluyor. Çalışanlar kendilerine kısa ileti yoluyla eriştirilen linke tıklayarak MultiFlex uygulamasını indirip kendilerine özel tanımlı bakiyeyi aktive edebiliyor. Mazottan elektronik ve giyime, anne-bebek mahsullerinden market alışverişine kadar onlarca kategoride istediği markayı seçtikten sonra ister fiziki kartla ister dijital kodla fiziki mağazalarda veya e-ticaret sitelerinde alışveriş yapma imtiyazı buluyor.

“Yan hak maliyetlerinin faal ve yararlı idarenmesini sağlıyoruz” 

Mevzuyla alakalı açıklamada bulunan Multinet Up CEO ’su Ali Emre Beğenir, “Pandemiden sonra değişen çalışma kumpasları, çalışanların hem lüzumlarının değişikleşmesine hem de temennilerinin çeşitlenmesine neden oldu. Çalışanlarının değişikleşen temennilerini ve gereksinimlerini karşılamak isteyen patronlar ise değişik yaş gruplarından, değişik alışkanlıklara ve temennilere sahip çalışanları için kapsamlı bir uygulama arayışı içindeler. Multinet Up olarak bu gereksinimi karşılamak üzere çalışanların yan haklarını elastik bir biçimde idareyebilecekleri dijital bir müessesesel hediye platformu olan MultiFlex ’i büyüttük.

Hem çalışan bağlılığını gözeten hem de çalışanlarının motivasyonunu artıran müessesesel hediye uygulamalarını tek bir platformda buluşturduğumuz MultiFlex ile yan hak maliyetlerinin faal ve yararlı idarenmesini sağlıyoruz. Çalışanlar ise yan haklarını lüzumlarına uygun biçimde şahsileştirebiliyor, müessesesel hediye ve sosyal desteklerini diledikleri gibi seçme hürlüğü kazanıyor. MultiFlex ’i seçim eden patronlar, çalışanlarına sundukları yan hak uygulamalarının daha iyi anlaşılmasına ve sundukları uygulamaların tüm çalışanlarını içerecek biçimde daha yararlı olmasını sağlıyor. Kısacası, hem müessesesel hediye ve sosyal takviyelerde çalışanlara elastiklik hem de patronlara birden fazla avantaj ve kolaylık sağlayarak MultiFlex ile elastik yan hak uygulamalarında yeni nesil bir tecrübe sunuyoruz” dedi.

 

Kaynak: adamnedio.com