Müzik tutkunlarının hayalindeki ses kalitesi: Sennheiser'dan yeni HD 660S2

PAYLAŞ
Müzik tutkunlarının hayalindeki ses kalitesi: Sennheiser'dan yeni HD 660S2
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye distribütörlüğü Bircom tarafından yürütülen Sennheiser, yüksek performanslı odyofil kulaklıklar için uzun zamandır bir standart olan HD 600 serisini HD 660S2 ile genişletmeye devam ediyor. 

Sennheiser ’in Hi-Fi uzmanlarının da görüşleri istikametinde referans seviyesindeki detayları, ilgi çekici frekans cevabıyla ustaca dengelediği HD 660S2, aktüellenen ekoyu ile müziği tecrübelemenin sevinçli ve tertemiz bir yolunu sunuyor.

75 seneyi aşkın zamandır sesin geleceğini inşa etmek vizyonuyla çalışan Sennheiser, odyofil sınıfı yeni kulaklığı HD 660S2 ’yi kullanıcılarla buluşturdu. İlgi çekici düşük frekans performansıyla inanılmaz detay arayan müzik tutkunları için planlanan HD 660S2, selefi sayılan efsanevi HD 660S ’in geliştirilmiş versiyonu olarak dinleme zevkini daha saf, daha derin ve daha yoğun hale getiriyor. Gelişmiş bas yoğunluğuyla müzik tutkunlarını hayal ettikleri derinliğe eriştiren HD 660S2, yüksek nitelikli mühendislik ile kulak anatomisini temel alarak üretildi. 

İpeksi ve soluk kesen bir müzik yolculuğu

HD 660S2 ’in sıcak ses şahsiyeti, pürüzsüz tiz performansı ve eşsiz vokal varlığı ile harikulade biçimde birleşerek, rastgele bir çalgı tınısının natürel ve müzikal bir şekilde öne çıkmasını sağlıyor. En seçici müzik tutkunları dahi şimdi HD 660S2 ile müziklerdeki düşük frekans yoğunluklu pasajların derinliğini ve yüksek frekans yoğunluklu pasajların en ince ayrıntılarını yüksek çözünürlük eşliğinde fark edebiliyor. Kulaklık, her cins müziğe uygun bir yapıda iken; ses, dinleyicilere serinin öğrenilen yüksek detaylı yapısından ödün verilmeden şimdi daha derin, daha net bas ile sunuluyor. HD 660S2, sürücü makarasının ağırlığını eksilterek, sürücü tepki sürati geliştirilmiş biçimde, her vuruşta hiper-asılcı dokular üretebiliyor. 

Nitelikli ve fonksiyonel tasarım 

Almanya ’da planlanan ve Sennheiser ’ın İrlanda ’daki son teknoloji yapım kuruluşunda üretilen HD 660S2, üstün Hi-Fi tecrübesine katkıda bulunan materyalleri kullanarak serinin nitelikli ve fonksiyonel tasarım vurgusunu sürdürüyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı