OPET, Temizlik ve Hijyende Yarattığı Farkı Teknolojiyle Güçlendiriyor…

PAYLAŞ
OPET, Temizlik ve Hijyende Yarattığı Farkı Teknolojiyle Güçlendiriyor…
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yenilikçi bakış açısıyla mazot sektöründe alıcı memnuniyetinin lideri OPET ’in “Farkı Açıyoruz” reklam kampanyasının devam filmi izleyicilerle buluştu. Yeni filmde, OPET ’in “Pak Tuvalet Kampanyası” ile fark yarattığı tuvaletlerinde yer alan “Uslu Poster” uygulaması ve yeniliklere dikkat çekiliyor.

OPET ’in “Opet ’se fark eder” taktiğinin bir parçası olan “Farkı Açıyoruz” kampanyasının ikinci filmi yayına girdi. Yeni filmde, OPET ’in dijitalleşme ve alıcı memnuniyeti odaklı çalışmalarının en iyi misallerinden biri olan “Uslu Poster” uygulamasına dikkat çekiliyor. “Paklik ve hijyende farkı teknolojiyle açıyoruz” temasıyla hazırlanan filmde, OPET Pak Tuvalet Kampanyası ile 2000 senesinden bu yana devam eden paklik ve hijyen yaklaşımındaki yeni teknoloji anlatılıyor. 

OPET Pazarlamadan Mesul Genel Müdür Takviyecisi Murat Zengin, “Farkı Açıyoruz” kampanyası ile ürün, hizmet ve sosyal mesullük projeleriyle yarattıkları farkı daha da ileriye taşıyacak çalışmalar mevzusunda “Bizi izlemeye devam edin” iletiyi verdiklerini söyledi. Zengin, “Biz, “ilk”lerin, “en”lerin ve “tek”lerin markası olarak kendimizle yarışıyoruz. Gayemiz müthişlik. Yeni kampanyamızda da bu gayeye vurgu yapıyoruz. Mazot sektörünü dönüştüren çalışmalarımıza Cumhuriyet ’imizin 100. senesine yakışır yeni hizmetler ilave etmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu. 

Türkiye ’nin Medenilik Projesi: Pak Tuvalet Kampanyası 

OPET ’in, fark yarattığı pak tuvaletlerinde NFC teknolojisi ile yaşama geçirdiği “Uslu Poster” uygulaması, karekod altyapısı ve ilave geliştirmeler ile yenilendi. Buna göre, alıcı şikayetlerine anlık dönüş yapılırken, alakanı bayinin bilgilendirilmesi ve alıcılara geri bildirim oluşturan bir süreç oluşturuldu. İstasyonlarda yer alan posterler üzerindeki karekodların okutulması ile başlayan uygulama ile alıcı tecrübeyi yakından takip ediliyor, yaşanan problemler zaman kaybedilmeden analiz etiliyor. 

OPET markasının hijyenle aynılaşmasının ilk adımı olan Pak Tuvalet Kampanyası 23 sene evvel başlayarak bugün tüm Türkiye ’nin özümsediği bir medenilik projesine dönüştü. Uygulandığı ilk günden bu yana cemiyetsel metamorfoz yaratan Pak Tuvalet Kampanyası, OPET istasyonları dışında kamu iş birlikleri ile yapılan eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları ile devam ediyor.    

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı