Ortopedik robotik ve teknolojiye olan talep artmaya devam ederken Zimmer Biomet Ankara İnovasyon Merkezi'ni açıyor

PAYLAŞ
Ortopedik robotik ve teknolojiye olan talep artmaya devam ederken Zimmer Biomet Ankara İnovasyon Merkezi'ni açıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Küresel medikal teknoloji lideri Zimmer Biomet Holdings, Inc. NYSE ve SIX: ZBH, işletmenin ileri teknolojilerini, cerrahi robotlarını ve implantlarını sağlık hizmeti alıcılarına sergilemek üzere Ankara, Türkiye ’de yeni bir İnovasyon Merkezi açtı.

Zimmer Biomet EMEA Başkanı Wilfred van Zuilen, “Alıcılarımız artık çözümlerimize daha da yanaşabilecek ve Zimmer Biomet ’in implantlarının, teknolojisinin ve bilgilerinin sağlık hizmetleri faydalılığını ve hasta neticelerini nasıl iyileştirebileceğini daha iyi kavrayabilecekler” dedi.

Zimmer Biomet Büyümekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı Erik Antos, “Zimmer Biomet ’in Ankara İnovasyon Merkezi, bölgeye yaptığımız yatırımın bir sonraki adımıdır ve sağlık hizmetlerinde mutasyonun yaşandığı bu yarıyılda alıcılarımızın ivmelerini gözetmelerine destekçi olma mevzusundaki kararlılığımızı göstermektedir” dedi.

Antos, “Ankara İnovasyon Merkezi ’nde alıcılar, hastaların şahsi ve irtibatlı dijital tecrübeler için artan temennileri ve yararlılığı artırmaya, hastaların acılarını rahatlatmaya ve dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşam niteliğini iyileştirmeye destekçi olan bilgi odaklı içgörüleri nasıl sunduğumuz hakkında daha fazla bilgi ediniyor” dedi.

İşletmenin sunduklarının merkezi bir parçası olan ZBEdge, ortopedi alanında eşsiz bir medikal teknoloji platformu sunmak için birden fazla Zimmer Biomet teknolojisi, implantı ve hizmetini bir araya getiriyor.

Zimmer Biomet MENAT Genel Müdürü Farah Çiğden, “ZBEdge ile Zimmer Biomet ’in entegre dijital teknolojiler, robotik, implantlar ve danışmanlık hizmetleri kutuyu artık beraber çalışma, tüm hasta sürecinde bilgi toplama ve paylaşma eforuna sahip” dedi. 

Optimize edilmiş bakım arayışında, cerrahlar ve bakım takımları, ameliyathanede ve bakımın değişik her düzeyinde, bilgi kaynaklı muayenehane bilgiler ve duyarlı teknolojilerle fertsel hastalar için kararlar verebilmektedir. 

ZBEdge, teknolojileri birbirine bağlayarak, bağlantıyı basitleştirerek ve iş akışlarını otomatikleştirerek yararlılığı artırmaya destekçi olabilmektedir. Bakım takımları, sağlık kurumularının performansının asıl zamanlı olarak anlaşılmasından yararlanmakta ve yararlılığı ortaya çıkarma ve neticeleri optimize etme fırsatlarını asıllaştırmak için daha iyi bir konumda bulunmaktadır. 

Çiğden, “Zimmer Biomet dijital teknolojileri, robotları, implantları ve hizmetleri birbirine bağlayarak cerrahları, idareyicileri ve hastaları daha uslu, daha süratli ve daha iyi çözümlerle kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.  

MENAT bölgesi, Zimmer Biomet için ehemmiyetli bir alıcı tabanıdır ve son 10 senede sağlık teknolojilerine olan alaka ve özümseme ehemmiyetli miktarda çoğalmıştır.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı