Papara, sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı yeni kart ürünü Joker Card'ı duyurdu

PAYLAŞ
Papara, sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı yeni kart ürünü Joker Card'ı duyurdu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Papara, hudutlu rakamda üretilen özel tasarımlı yeni kart mahsulü Joker Card ’ı duyurdu

Finansal teknoloji firmayı Papara, Warner Bros. Discovery Evrensel Consumer Products ve DC iş birliğiyle sunduğu ön ödemeli Koleksiyon Kart DC Super Hero koleksiyonunu genişletiyor. Batman Card ’ın ardından işletme, Koleksiyon Kart mahsullerine Joker Card ’ı ekledi.

Elektronik para ve ödeme firmayı Papara, Temmuz 2022 ’de tanıttığı ön ödemeli Koleksiyon Kart ailesine özel tasarım ve hudutlu rakamda üretilen yeni kart ürününe ilave etti. Batman Card ’ın ardından DC şahsiyetlerinden esin alan Koleksiyon Kart mahsullerine Joker Card da katıldı.

İşletmenin yeni kart mahsulü Joker Card, DC cihanının makûs şanlı “süper-makûs” kişiliği Joker ’den esinleniyor. Hudutlu rakamda üretilen ve özel tasarıma sahip olan Joker Card, Papara uygulamasından tek seferlik 75 TL kart fiyatıyla sipariş edilebiliyor.

Dünyanın her yerinde ve online tüketmelerde kullanılabiliyor

Papara ’nın hudutlu rakamda üretilen yeni kart mahsulü Joker Card, Papara Card ’larla aynı özellikleri taşıyor. Mastercard logosuna sahip olan ve dünya çapında Mastercard ile ödeme kabul eden her noktada ödeme yapılabilen temassız özellikli Joker Card, online tüketmelerde de kullanılabiliyor. Papara ’nın üç ayda bir aktüellediği Cashback programıyla tükettikçe sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazandıran Joker Card ile ATM ’lerden para yatırma ve sürükleme harekâtları da reelleştirilebiliyor. Ayrıca Joker Card sahipleri; aylık kart ödentiyi, senelik kart fiyatı gibi sabit fiyatlar ödemiyor.

Kart ailesi genişliyor

Papara, Koleksiyon Kart mahsullerinin ilkini Temmuz 2022 ’de özel tasarımlı ve hudutlu rakamda üretilen Batman Card ile tanıtmıştı. Koleksiyon Kartların yanı gizeme işletmenin sunduğu kart mahsulleri içinde beş farklı renk alternatifiyle fiyatsız sahip olunabilen Papara Card, 18 gram paslanmaz çelikten ada özel üretilen Metal Card, dünyanın görme manililer için geliştirilmiş ilk sesli kartı Voice Card ve harçlığı teknolojiyle buluşturan Edu Card da yer alıyor. Papara kullanıcıları, Papara hesabı açtıktan sonra diledikleri kartı isteyebiliyor veya sipariş edebiliyor. 

Cashback programı yenilendi   

Papara ’nın Papara Card sahiplerine sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazandıran ve üç ayda bir yenilenen Cashback programı da yeni sezon haysiyetiyle yenilendi. Trendyol ve D&R ’ın da ilave edildiği Cashback markaları arasında Netflix, Spotify, YouTube Premium, Enerjisa, CarrefourSA, LC Waikiki, Burger King®, hop, Steam, PlayStation ve Uber yer alıyor. Papara Joker Card sahipleri, bahsi geçen markalarda Joker Card ve değişik Papara Card mahsulleriyle yapacakları tüketmelerde sabit oranlarda anında nakit kazanıyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı