Performans ve üretkenlik Acer Aspire 3'te buluştu

PAYLAŞ
Performans ve üretkenlik Acer Aspire 3'te buluştu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Acer ’ın geniş Aspire serisinin öne çıkan aygıtlarından Aspire 3 A315-24P, ince çerçevesi ve güçlü performans özellikleriyle kullanıcıların günlük kullanımda gereksinim dinledikleri her şeyi tek bir aygıtta buluşturuyor. Aspire 3, 1080p FHD ekran ile kullanıcılara son derece net ve ayrıntılı görüntüler sunarak web ’de dolaşma tecrübesini üst seviyeye çıkarıyor. Makine, sahip olduğu performans eforunu, çoklu görev ve yüksek üretkenlik için geliştirilen AMD Ryzen™ 7000 çabuksu operasyonculardan alıyor. Kullanım kolaylığıyla da öne çıkan aile arkadaşı dizüstü bilgisayar, kullanıcıların performansını sekteye uğratmadan üretkenliklerini artırmalarını sağlıyor.

Aile kullanımı için optimize edildi

Acer Aspire 3, göz akdikeni metal kaplamaya sahip 18,9 mm ince tasarımı ve 1,78 kilogram ağırlığı ile ince bir yapıya sahip olduğu kadar şık bir tasarımla da karşımıza çıkıyor. Makine, inceltilmiş pratik tasarımı sayesinde istendiğinde yerini değiştirebilmeniz için konforlu bir kullanım kolaylığı sunuyor. Talebeler, ev kullanıcıları ve aileler için günlük kullanıma uygun olarak optimize edilen Aspire 3, kolay montajı ile kullanıcıların yaşamını kolaylaştıracak bir bilgisayar tecrübeyi sunuyor.

Acer Aspire 3, 1080p FHD ekranı ile son derece net ve asılcı görüntüler sunarak kullanıcıların ekran tecrübelerini maksimuma çıkarıyor. Ayrıca aygıtın ekranında yer alan Acer BlueLightShield™ teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar, uzun zamanlar süresince konforlu bir ekran tecrübeyi yaşayabiliyorlar. 

Performans ve üretkenlik tek bir aygıtta buluşuyor 

Acer Aspire 3, Radeon™ grafiklere sahip AMD Ryzen™ 5 7520U harekâtçısı ile her aile abonesi için günlük işlerin kolayca üstesinden gelinmesini sağlıyor. Aygıtta yer alan 8 GB DDR5 ve 512 GB PCIe SSD, kullanıcıların yüksek performans gerektiren görevlerini daha süratli bir biçimde bitirebilmelerini sağlarken medya içeriklerini ve çalışma dosyalarını depolayabilmeleri için yeterli ölçüde alan sunuyor. Makine, sahip olduğu ultra süratli Wi-Fi 6 ile en kritik anlarda irtibatınızın istikrarlı kalmasını sağlıyor. USB Type-C ile süratli bir biçimde şarj edilebilen Aspire 3, HDMI 2.1 iletişim noktası aracılığıyla daha büyük ekranlara kolayca bağlanabiliyor.

Fan yüzey alanındaki yüzde 78 ’lik çoğalış ile Acer Aspire 3, yüzde 17 ek termal kapasitesiyle karşımıza çıkıyor. Bu sayede, aygıtta fazla ısınmanın önüne geçerek kullanım süresi süresince azami performansın korunmasına takviyeci oluyor. Böylece kullanıcılar, performansları sekteye uğramadan üretkenliklerini artırabiliyorlar.

 

Kaynak: adamnedio.com