Petrol Ofisi Sosyal Lig ödül töreni gerçekleştirildi

PAYLAŞ
Petrol Ofisi Sosyal Lig ödül töreni gerçekleştirildi
  • 0
  • 0
  • 7 dakika da oku
  • +
  • -

Teknoloji ve reyin işletmeyi Petrolig Games tarafından geliştirilen 3.3 milyonu aşan oyuncusuyla Türkiye ’nin ilk ve en popüler fantezi futbol oyunu Petrol Büroyu Sosyal Lig ’de 2022-2023 sezonu Süper Lig ’le beraber sona erdi. Sezonu şampiyon olarak bitiren Ersin Övez Kia Stonic kazanırken, ikinci sırada yer alan Engin Uçar Kia Rio ve üçüncü sırada yer alan Orhan Demiryürek ise Kia Picanto kazandı. 

Petrol Büroyu Grup CEO ’su Mehmet Abbasoğlu: “Dört sene evvel Petrol Büroyu Grubu bünyesinde asıl bir start-up ruhuyla kurulan reyin teknolojileri işletmeyi Petrolig Games ’in ilk mahsulü Petrol Büroyu Sosyal Lig, bugün hem reyin dünyasının en ehemmiyetli marklarından biri. Niyetimiz Petrol Büroyu Sosyal Lig platformunu yeni spor dalları ve coğrafyalar ile ölçeklendirerek beynelmilel arenaya taşımak” biçiminde konuştu. 

Yeni sezonda mobil reyin dünyası trendlerine uygun biçimde geliştirilen yeni tasarımı ve oyuncu tecrübeyi ile futbolseverlerin karşısına çıktıklarını belirten Petrolig Games Genel Müdürü Burçin Cafer, “Sosyal Lig, her sezon yenilerini ilave ederek geliştirdiğimiz özellikleri ve oyuncularına sunduğu tecrübeyle dünyanın en çağdaş fantezi futbol oyunu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Önümüzdeki sezonda da kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Kia Türkiye Genel Müdürü Can Ağyel ise, “Dört yıldır Petrol Büroyu Sosyal Lig ’i desteklemekten ve bu heyecana ortak olmaktan mutluluk dinliyoruz. Petrol Büroyu ailesini kutluyor, gelecek senelerde iş birliğimizin çoğalarak devam etmesini diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Cümbüş içerikleri sunan, teknoloji ve reyin işletmeyi Petrolig Games tarafından geliştirilen, 3.3 milyonu aşkın oyuncusuyla Türkiye Süper Ligi ’ne özel ilk ve en popüler fantezi futbol oyunu Petrol Büroyu Sosyal Lig ’de 2022-2023 sezonu sona erdi. Petrol Büroyu Sosyal Lig ödülleri, Petrol Büroyu Grup CEO ’su Mehmet Abbasoğlu, Petrolig Games Genel Müdürü Burçin Cafer ve Kia Türkiye Genel Müdürü Can Ağyel ’in katılımıyla 14 Temmuz ’da tertip edilen merasimle sahiplerini buldu.

Sezonu 4731 puanla şampiyon olarak bitiren Ersin Övez Kia Stonic ’in sahibi oldu. 4709 puanla genel klasman ikincisi olan Engin Uçar Kia Rio ve 4697 puanla sezonu üçüncü sırada bitiren Orhan Demiryürek ise Kia Picanto kazandı. 

Petrol Büroyu Sosyal Lig ’de 2022-2023 sezonu süresince oyuncular sezon süresince 38 adet PlayStation 5 ve Petrol Büroyu ’nden toplam 1.5 Milyon TL kıymetinde mazot kazandı. 

Niyetimiz Petrol Büroyu Sosyal Lig platformunu yeni spor dalları ve coğrafyalar ile ölçeklendirerek beynelmilel arenaya taşımak

Petrol Büroyu Grup CEO ’su Mehmet Abbasoğlu: “Dört sene evvel Petrol Büroyu Grubu bünyesinde asıl bir start-up ruhuyla kurulan reyin teknolojileri işletmeyi Petrolig Games ’in ilk mahsulü Petrol Büroyu Sosyal Lig, bugün hem reyin dünyasının en ehemmiyetli marklarından biri hem de enerji sektöründe eşi olmayan bir sadakat sistemi modeli. Sosyal Lig kendini aralıksız yenileyen, süratle gelişen bir ekosistem. Misalin oyuna bu sezon kadın futbol ligi modülü dahil edildi. Kadın futbolunda verdiğimiz takviyeyi dijital dünyaya taşımaktan ve modülün gördüğü alakadan büyük memnuniyet dinliyoruz ki bildiğiniz gibi Petrol Büroyu Grubu olarak Fenerbahçe ve Galatasaray Kadın Futbol ekiplerinin ad ve göğüs sponsoruyuz.  Yeniden aynı biçimde çok yakın bir gelecekte futbolun birleştirici istikametine odaklanan ‘Sosyal Lig Arena ’ ile Sandbox Metaverse ’te yer alacağız. Sosyal Lig ’in 3.3 milyonluk oyuncu kitlesi ise birbirine gönülden bağlı dev bir aile. Şerefle ifade etmek isterim ki 6 Şubat ’ta yaşadığımız zelzele trajedisinde tamamen gönüllülük şuuruyla oluşturdukları eğitici zelzele farkındalık uygulaması Tatbikat ’la hepimize misal oldular. Petrol Büroyu olarak Sosyal Lig ’e ve yenilikçi reyin teknolojilerine yatırım yapmayı heyecanla sürdüreceğiz. Niyetimiz Petrol Büroyu Sosyal Lig platformunu yeni spor dalları ve coğrafyalar ile ölçeklendirerek beynelmilel arenaya taşımak” biçiminde konuştu. 

Petrol Büroyu Sosyal Lig, fantezi futbolda lider

Petrolig Games Genel Müdürü Burçin Cafer, “Sosyal Lig ’i dünyanın en çağdaş fantezi futbol oyunu haline getirme hayaliyle yola çıktık. Yaptığımız yatırım ve geliştirmelerle reyin tecrübesini dünya standartlarına getirdik. Oyunumuz fantezi futbolda lider, futbol oyunları arasında Türkiye ’de öğrenilirliği azami markalardan biri. Her sezon oyuncular için reyin tecrübesini daha da sevinçli hale getirecek geliştirmeler yapmak gibi bir ananemiz var; önümüzdeki sezonlarda da bu ananemizi sürdüreceğiz. Bizlere verdikleri destek için Kia ’ya da ayrıca teşekkür etmek isterim. Önümüzdeki yarıyılda da bu galibiyetli iş birliğimizin sürmesini temenni ediyorum.” dedi. 

Sosyal Lig ’e geçtiğimiz sezon eklenen yenilikler arasında reyin tecrübesini zenginleştirerek özellikle kadro kurma evresinde getirdiği avantajlarla rekabeti körükleyen Efsane ve Joker kolileri ile oyuncular tarafından büyük bir alakayla karşılanan Kadın Futbol Süper Ligi yer alıyor.

Büyüme, geliştirme ve yeni teknolojiler Petrolig Games ’in Deoksirübo Nükleik Asit ’sında yer alıyor

Petrolig Games olarak, teknoloji ve mutasyon odaklılık ile önümüzdeki yarıyılda mobil cümbüş ve teknoloji alanında daha büyük kitlelere erişmeyi kastettiklerinin altını çizen Cafer, “Pek çok yerel ve evrensel platformda içlerinde ‘Best Mobile Game ’, ‘Best Sports Game ’, ‘Best Gamification ’ de olan 80 ’i aşkın ödülümüz var. Mobil reyin ve cümbüş sektöründe yeni teknolojiler ve oyuncu tecrübesine müteveccih yatırımlarımıza devam ederek ve yurt içi yurt dışı her türlü muhtemel fırsatı değerlendirerek Petrolig Games ’i reyin sektöründe lider bir konuma getirmek istiyoruz. Mobil cümbüş ve teknoloji alanında yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da bizi daha büyük kitlelere eriştirecek her türlü proje ve yatırım fırsatına sıcak bakıyoruz.” biçiminde laflarını sürdürdü.

Kia, sporun birleştirici ve bütünleştirici eforuna inanıyor

Kia Türkiye Genel Müdürü Can Ağyel ise, “Dört yıldır Petrol Büroyu Sosyal Lig ’i desteklemekten ve bu heyecana ortak olmaktan mutluluk dinliyoruz. Bu yıl da geçen sene olduğu gibi ilk üçteki müsabakacılara ‘Güçlü Üçlü ’ olarak belirlediğimiz Picanto, Rio ve Stonic modellerimizi hediye ediyoruz. Kia olarak sporun birleştirici ve bütünleştirici eforuna inanan ve evrensel ölçekte de buna yatırım yapan bir markayız. Bu birleştirici eforu dijital kanallar üzerinden tüm Türkiye ’nin katılabildiği bir turnuvayla taçlandıran ve uzun senelerdir bunu aynı zaferle devam ettiren Petrol Büroyu ailesini kutluyor, gelecek senelerde iş birliğimizin çoğalarak devam etmesini diliyorum. Sezonu ilk 3 sırada bitirip Kia arabalarını kazanan tüm Sosyal Lig müsabakacılarını tebrik ediyor, vasıtalarını hoş günlerde kullanmalarını temenni ediyorum” dedi.

Petrolig Games Hakkında;

Yüzde surat Petrol Büroyu iştiraki Petrolig Games, yaşamın cümbüşünü ve rekabetini herkesle buluşturan, cümbüş içerikleri sunan bir teknoloji ve reyin firmayıdır. Türkiye Süper Ligi ’ne özel ilk ve en popüler fantezi futbol oyunu Sosyal Lig ’i geliştiren firma, yeni teknolojilere yatırım yapmayı sürdürmektedir. Teknoloji ve mutasyon odaklılık ile önümüzdeki yarıyılda mobil cümbüş ve teknoloji alanında daha büyük kitlelere erişmeyi kasteden Petrolig Games, ‘kabiliyeti ve geleceği ’ odak noktasına almaktadır. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı