Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni sezonda “Her Zaman, Her Yerde Kazanmak İçin Oyna” diyor!

PAYLAŞ
Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni sezonda “Her Zaman, Her Yerde Kazanmak İçin Oyna” diyor!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Teknoloji ve reyin firmayı Petrolig Games tarafından geliştirilen 3.3 milyonu aşan oyuncusuyla Türkiye Süper Ligi ’ne özel, ilk ve en popüler fantezi futbol ve menajerlik oyunu Petrol Büroyu Sosyal Lig, yeni futbol sezonunda futbolseverler ile buluştu. Marka, Promoqube imzası taşıyan yeni sezon tanıtım reklam filminde, “Petrol Büroyu Sosyal Lig, yaşamın her anında yanında” iletisini veriyor.

Yaşamın cümbüşünü ve rekabetini herkesle buluşturan, cümbüş içerikleri sunan teknoloji ve reyin firmayı Petrolig Games tarafından geliştirilen Petrol Büroyu Sosyal Lig ’in yeni sezon reklam filmi yayınlandı. “Her Zaman, Her Yerde Kazanmak İçin Oyna” iletiyi veren Petrol Büroyu Sosyal Lig tanıtım kampanyası, Promoqube imzası taşıyor. 

Mauro Icardi, Edin Dzeko, Cenk Tosun ve Anastasios Bakasetas gibi dört büyüklerin hoşlanılan adlarının asıl görüntüleriyle dikkat toplayan film, Süper Lig ’in coşkusunu ve reyin dünyasını yansıtan hem cümbüşlü hem de dikkat çekici bir görsellik sunuyor. “Petrol Büroyu Sosyal Lig, yaşamın her anında yanında” iletisiyle başlayan filmde; Süper Lig ’deki yeni sezon başlangıcı müjdelenirken yeni sezonda verilecek birbirinden muhteşem hediyeler de renkli bir dille anlatılıyor. 

Reklam filmi asıl bir hadiseye sabrediyor

Türkiye ’nin ilk ve en çok seçim edilen fantezi futbol ve menajerlik oyunlarından biri olan Petrol Büroyu Sosyal Lig, Türkiye ’de sanki bir tutku olan futbolu yaşamın her anında futbolseverlerin yanı başına getiriyor. 

İster otobüste, ister stadyumda; hatta nişan merasimi gibi yaşamın en mutlu ve özel anında dahi asıl futbol tutkunlarının Sosyal Lig oynayıp kadrolarını kurmalarının olası olduğunu anlatan film, geçmiş sezonlarda yaşanan asıl bir hadiseye sabrediyor. Kendi söz kesme töreninde Sosyal Lig oynayan bir oyuncunun sosyal medyaya yansıyan asıl görüntülerinden esin alan film, cümbüşlü anlatımını dikkat topluyor. 

Sosyal Lig 2023-2024 futbol sezonunda kazandırmaya devam edecek

Her sezon muhteşem mükâfatların dağıtıldığı Sosyal Lig ’de 2023-2024 sezonunda da oyuncular; ilk ve ikinci devrede birer adet olmak üzere 2 Kia Niro Hibrit araba, Petrol Büroyu ’nden toplamda 2.5 milyon TL kıymetinde yakıt ve her hafta bir PlayStation 5 kazanmak için yarışacaklar. 

Ayrıca sezon süresince tertip edilecek turnuvalarda sıralamaya girenlere de yeni iPhone ve TOD TV Sezonluk BeIN Taraftar Kutuyu hediye edilecek.

Petrol Büroyu Sosyal Lig, reyin tecrübesini daha da neşeli hale getiren, rekabete coşku katacak geliştirmeleri sezon süresince oyuncularla buluşturmaya devam edecek. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı