Podcast atölyesi ilk mezunlarını verdi

PAYLAŞ
Podcast atölyesi ilk mezunlarını verdi
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu ’nda tertip edilen ilk Podcast Atölyesi, sona erdi. Programa katılan 20 kursiyer, sertifikalarını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ’in elinden aldı.

‘Yeni nesil Nilüfer ’ kavrayışıyla kurulan Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu ’nda kendisini geliştirmek isteyenlere müteveccih podcast atölye çalışmaları başladı. Fiyatsız tertip edilen Nilüfer Belediyesi Podcast Atölyesi ’ne 150 şahıs müracaat etti. Yaşları 15 ile 58 arasında değişen 20 katılımcı, eğitimden yararlanmaya hak kazandı.
 

Podcast Atölyesi Koordinatörü ve Eğitmeni Özcan Yazıcı ’nın yaptığı atölye çalışmasında podcastin imalinden, kazanç elde edilmesine kadar geçen süreçlerle alakalı bilgi verildi. Teorik ve uygulamalı eğitim sürecinin ardından kursiyerlere sertifika verildi.
 

Sertifika merasiminde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu ile gençlere ve bu alanda çalışmak isteyenlere çok bedelli bir imkân sağladıklarını söyledi. Atölye çalışmasına katılanları kutlayan Başkan Erdem, yayın yaşamlarında zaferler diledi.
 

Sertifika merasimiyle ilk atölye çalışması sona ererken, Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu ’ndaki eğitimlerin ayda bir olmak üzere devam edeceği belirtildi.
 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı