Prens William’a kahvaltıda üç sosis Prens Harry ’e sadece iki sosis veriliyordu

PAYLAŞ
Prens William’a kahvaltıda üç sosis Prens Harry ’e sadece iki sosis veriliyordu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İngiliz Krallık Ailesi’ni yalanlayan ve Amerika Birleşik Devletlerine yerleşen Prens Harry ’nin daha önceki uşağı Paul Burrell, “Prens William’a kahvaltıda üç sosis verilirken Prens Harry ’e yalnızca iki sosis veriliyordu.” dedi.

Prens Harry ’nin otobiyografik yapıtı “Yedek”, piyasaya sürüldü.

Bütün 20 milyon dolar telif kazanan Prens Harry, kitabında yalanladığı ve münakaşalı konuma düştüğü İngiliz Krallık Ailesi ’ni yerden yere vurdu.

Daha evvel abisi William tarafından darp edildiğini ve kendisinin “Prens William ’ın başına bir şey kazançsa uzuv nakli yapılması için” dünyaya getirildiğini iddia eden Prens Harry ’nin kitabı şimdiden on binlerce kopya sattı.

Bir Krallık Ailesi iddiası ise, Buckingham Epilepsiyi ’nın daha önceki uşağı Paul Burrell ’den geldi.

“Prens Harry ’e kendisini kıymetsiz sezdirdiler”

Prens Harry ve Prens William ’ın çocukluğu yarıyılında uşaklık yapan Paul Burrell, şu ifadeleri kullandı: “Bir dadı vardı, Prens William ’ın kahvaltı tabağına üç sosis koyardı. Prens Harry ’nin tabağına ise iki tane… Harry başını kaldırdı ve şöyle dedi: ‘O neden üç tane alıyor? ’ ve Dadı şöyle cevapladı: ‘William ’ın daha çok yiyeceğe lüzumu var. Gelişince kral olacak, daha çok büyümesi gerekli. ’ Prens Harry ve Prens William arasındaki gerilimin ta o zamanlara direndiğini söyleyebilirim. Prens Harry ’e kendisini kıymetsiz sezdirdiler.”