PUBG 23.2 Güncellemesi: Geri Çağırma Sistemi, Klan Sistemi ve Weackyjacky101 Skin'leri

PAYLAŞ
PUBG 23.2 Güncellemesi: Geri Çağırma Sistemi, Klan Sistemi ve Weackyjacky101 Skin'leri
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

En son güncelleme ile, standart Battle Royale moduna ekstra bir cümbüş tabakayı ilave etmekle kalmayan, aynı zamanda savaş alanlarında muhtelif yeni stratejik oyunları teşvik eden eşsiz bir PUBG: BATTLEGROUNDS özelliği sunuyoruz.

Yeni “Geri Çağırma Sistemi” Recall System, mevcut “Geri Dönüş BR” Comeback BR mekaniğinden birkaç ehemmiyetli değişiklik sunuyor: yalnızca düşmüş oyuncu yerine yaşamda kalan takım azalarının iş birliğini ve gayretini gerektirecek, oyunun orta-geç evrelerine kadar mevcut olacak ve Geri Çağırma Sistemi ’ni kullanmaya çalışan düşman oyuncuları rahatsız etmeyi muhtemel kılacak. Zaferli bir geri çağırma yapmak için artık yaşamda kalan takım azalarının rolleri çok daha ehemmiyetli olduğundan Yeni Geri Çağırma Sistemi, Geri Dönüş BR çatışmalarında zorlanan deneyimsiz oyuncuların desteklerine koşacak. Geri Çağırma Sistemi; Erangel, Miramar ve Deston haritalarında bulunacak.

PUBG: BATTLEGROUNDS ’a Klan Sistemi de ilave edildi. Bu yeni özellik, oyuncuların muhtelif avantajlar ve mükâfatlar kazanmak için klanlar oluşturmasına ve klan aboneleriyle iş birliği yapmasına imkân tanıyacak. Ek olarak, oyuncular kendilerine sunulan taşıtları kullanarak eşsiz bir klan armayı oluşturabilecekleri Klan Armayı Atölyesi web sitesi de açıldı. Bu sayede oyuncular klan yaftalarına girerek, klan armalarını süsleyebilecekler. Yeni oluşturulan klan armayı fotoğraf olarak kaydolunup sosyal medya kanallarında paylaşılabilecekler. Web sitesi aracılığıyla oluşturulan klan isimleri, yaftalar, simgeler ve değişik içerikler, reyin içinde oyuncunun hesabında gösterilmeyecektir.

PUBG İş Ortaklarımızdan WackyJacky101 ile olan uzun ortaklığımız bir skin kutuyu iş birliğiyle kutluyoruz. WackyJacky101 ’in Mega Kutuyu 3.700 G-COIN şunları kapsamaktadır:

 WackyJacky101 Kurt Seti 1,590 G-COIN

WackyJacky101 Seti 1,040 G-COIN

WackyJacky101 Silah Seti 1,980 G-COIN

WackyJacky101 Donanım Seti 1,000 G-COIN

Bonus Eşyalar: WackyJacky101 Kurt Maskesi, WackyJacky101 Wiggle Boy İfadesi Emote, WackyJacky101 Sprey

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı