PUBG: Battlegrounds Uluslararası Klan Savaşlarında Türkiye Avrupaya karşı

PAYLAŞ
PUBG: Battlegrounds Uluslararası Klan Savaşlarında Türkiye Avrupaya karşı
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG: BATTLEGROUNDS, 16 Temmuz saat 19:00 ’da asıllaşması tasarlanan ve Avrupa ’nın en iyi 4 klanını Türkiye ’nin en iyi 4 klanıyla karşı karşıya getirecek olan Beynelmilel Klan Savaşları: Avrupa & Türkiye faalliğini onurla sunar! Turnuva aynı zamanda yakın geçmişte oyuna ilave edilen, oyuncuların aidiyet duygusunu destekleme ve memnuniyetini artırmayı kasteden Klan Sistemi için de bir kutlama kaliteyi taşıyor.

10.000 euro toplam ödül havuzlu turnuva, Savaş Modunda oynanan ve üç sıradan PUBG: BATTLEGROUNDS haritasında Erangel, Miramar ve Sanhok geçecek beş maçtan oluşmakta. Turnuvada yer almaya hak kazanan klanların tümü, bölgelerini temsil edebilmek için öncelikle katıldıkları yerel Klan Savaşı maçlarında üstün galibiyet gösterdiler. Faallik sonunda totalde üç başarı alan ekip, Klan Savaşı Şampiyonu duyuru edilecek.

Turnuva, resmi PUBG: BATTLEGROUNDS Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak ve kıdemli PUBG caster ’ları JoRoSaR ve Kowo tarafından sunulacak. Oyunseverler, faallik süresince resmi EU Twitter hesabını ve Twitch ’teki canlı yayını takip ederek Razer armağanları kazanma fırsatını tutabilirler.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı