PUBG MOBILE, 2.6 Güncellemesi ile Dinozor Çağına Giriyor

PAYLAŞ
PUBG MOBILE, 2.6 Güncellemesi ile Dinozor Çağına Giriyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE 2.6 aktüellemesi oyunun kaidelerini değiştiren World of Wonders yeniliklerini, lüks bir motosiklet markası iş birliğini ve dinozor çağını savaş alanına getiriyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, 2.6 Aktüellemesi ile oyuncuları milyonlarca sene evveline götürecek çoklu harita farklılıklarını kapsayan yenilikleri savaş alanına ilave ediyor. Bu büyük farklılıklara ek olarak World of Wonder, harita tertip etme ve reyin modu tasarım özelliklerindeki coşku verici aktüellemelerle bir sonraki düzeye geçiyor. Ayrıca, prestijli bir motosiklet markası ile yeni bir ortaklık kısa bir müddet içerisinde duyurulacak ve Döngü 4 Sezon 12 ve Royale Pass Ace 1 ’in bir parçası olarak kilidi açılabilecek yeni kozmetik öğeler oyuna ilave edilecek.

PUBG MOBILE, 2.6 Aktüellemesinde 16 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasındaki Dinozor Diyarı tanıtımı ile tarih evveline gidiyor! Oyuncular, Erangel ve Livik ’teki Dino Meskenlerini ele geçirilecek malzemelerle dolu olarak bulabilirler. Ayrıca, dinozorların kralı Tyrannosaurus Rex, maç sırasında rastgele olarak meskenin Fosil Geçidi ’nde ortaya çıkacak ve oyunculardan onu hür vazgeçmek ve sürmek için kalenin kapısını devirmelerini isteyecek!

İlkel Bölge alanları da Erangel ’in her yerinde rastgele belirecek ve düşman Pterosaurlar ve Velociraptorlar ile dolup taşacak. Bunlar evcilleştirildiğinde ise asşehir bineklere dönüşecekler. Her iki binek de değişik özelliklere sahip. Velociraptorlar araziye geçim sağlayabildiği gibi güçlü bir zıplamaya sahipken, Pterosaurlar binicilerini semana çıkaracak ve ekip dostlarını veya düşmanları yukarıyadan tutmalarını sağlayacak! Reyin içi mükâfatlar için muhtelif mini oyunlar oynamak üzere İlkel Bölge ’leri keşfedin. 

Uçan Dinozor Çember Çabası, oyuncuların kanatlı dinozorlara binerek hava akrobasilerini sergilemelerini gerektirecek. Pterozorunuza binin ve zaman hududu içinde sıcak hava balonlarından sarkan muhtemel olduğunca çok çembere erişin! En çevik biniciler karaya geri indiklerinde Dinozor Definesi malzemelerini mükâfatlandırılacaklar. Oyuncular ayrıca yüksek platformlardaki Dinozor Defineleri için gözlerini dört açmalı, evcilleştirilmiş bir Velociraptor ’un güçlü zıplamasını kullanarak mükâfata ulaşmalı ve o mükâfatı almalıdır!

Ayrıca 2.6 Aktüellemesi ile PUBG MOBILE ’ın dönüm noktası kalitesindeki yaratıcı modu World of Wonder yenilikleri çoğalıyor. Oyuncuların tasarımlarını şaheserlere dönüştürmek için bir dizi ehemmiyetli yükseltme ve iyileştirmenin gelmesiyle beraber, artık daha fazla oyuncu cümbüşe katılabilecek ve gönüllerince inşa edebilecek. World of Wonder ayrıca oyuncuların kabiliyetlerine alan okuyan, muhtelif saklı tuzakların yerleştirilmesine imkân tanıyan, yeni bir hayli oyunculu alternatifine de sahip olacak.

2.6 Aktüellemesi ayrıca kilidini açıp neşesini çıkarabileceğiniz ek yeni içerikler, mükâfatlar ve kozmetiklerle beraber bir dizi Döngü 4 Sezon 12 aktüellemesini de kullanıma sunuyor. Daha evvel Royale Pass Ayı olarak adlandırılan bu versiyondaki Royale Pass As, Dinoground ’un tanıtımına uygun olarak yeni çekirdek mükâfatlar, Sezon Misyonları ve alaka çekici bir arka tasarı öyküsü getiriyor.

Son olarak, PUBG MOBILE yakında dünyaca ünlü bir seçkin motosiklet markasıyla ortaklığını duyuracağından dolayı oyuncuların aktüellemenin ilerleyen kısımlarında gelecek daha fazla içerik için tetikte olmaları gerekiyor! 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı