PUBG MOBILE 2.8 Güncellemesi ile Savaş Alanına Zombiler İniyor

PAYLAŞ
PUBG MOBILE 2.8 Güncellemesi ile Savaş Alanına Zombiler İniyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE ’ın coşku verici 2.8 aktüellemesi zombilerin istila ettiği savaş alanları ile beraber yeni bir PvE modu, Metro Royale 16. Sezon ve Cycle 5 14. Sezonu oyuna ilave ediyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, 7 Eylül ’de yayınlanacak 2.8 Aktüellemesiyle ebedi orduların istilasına uğrayacak. Cadılar Haftası evvelinde Zombiler, savaş alanlarını istila ediyor ve keşfedilecek tüyler ürpertici yeni düşmanlar, zorluklar, marifetler ve eşyalar oyuncuları bekliyor. Yeni aktüelleme ile birlikte ayrıca World of Wonder ’a ilave edilecek Eser Puanlaması ve yeni bir Zombi PvE şablonunun yanı gizeme yeni Metro Royale Sezonu ve Cycle 5 Sezon 14 gibi ehemmiyetli geliştirmeler de oyuna ilave ediliyor.

 

Zombi İstilası Başlıyor

2.8 aktüellemesinde, enfekte olmuş zombi orduları 6 Kasım ’a kadar Erangel, Miramar ve Livik haritalarını istila edecek! Aerolith ’in titreşen karanlık enerjisi, onun çalışmalarını yaptığı laboratuvarı değişinime uğratarak bol ölçüde malzeme ve kaynakla dolu terk edilmiş bir çorak araziye dönüştürüyor. Oyunda bu araziye girenlere otomatik olarak bir Canlanma Kartı verilecek.

Bu haritalardaki Aerolith Laboratuvarı ve Karargâh ’ın derinliklerinde çaba eden oyuncular, olası olduğu kadar çok mutantın Aerolith tarafından ele geçirilmesini yasaklamalı. Aerolith ne kadar çok mutant ele geçirirse, ortaya çıkan ürkütücü Hiddetli Kaba o kadar güçlü olacak ve oyuncuları daha da zorlu bir çaba bekleyecek. Bu vahim düşmanı yenen oyuncular bir sandıkla mükâfatlandırılacaklar.

2.8 Aktüellemesinde oyuncuları denk derecede korkutucu üç Zombi çeşidi de bekliyor. Sıradan mutantlara ek olarak, uzun boylu ve korkutucu olan Kaba kuvvetlendirilmiş, adaleli sağ koluyla silah ve kalkan kullanırken, oldukça çevik olan Yırtıcı ise saldırmak ve darbelerden kaçmak için süratle atlayabilecek. 

Bu yaşayan ölüleri yenmenin mükafatı ise karşılaşacağınız zorluklara dokunacak. Bazı Zombiler Aerolith Laboratuvarının çevresinde talihsizce gezerken, daha güçlü Hiddetli Yırtıcı Aerolith ’e daha yakın bir yerde saklanmış olacak. Bu vahim canavarlar yenildiğinde, oyunculara bir dizi gelişmiş doğaüstü kabiliyet kazandıracak genetik materyaller vazgeçecek. Bu materyaller arasında, yüksek ölçülerde yakın kavga et zararı veren ve şiddetli bir ezme hüneri olan devasa Değişinim Eldiveni ve düşmanları kesmek için jilet aşikarlığında Değişinim Kılıcı yer alıyor. Bu da Süratli Koşma hüneri ile birleştiğinde oyuncuların savaş alanlarında süratle gezmesine ve yol süresince zarar vermesine imkân tanıyor.

Oyuncular ayrıca hem karada hem de denizde yararlı bir biçimde seyahat etmek için laboratuvardan alabilecekleri Manyetik Uçuş Kaykayı kullanabilecek. Ayrıca parti yapmayı hoşlananlar için Cadılar Bayramını kutlamak üzere Ekim ayının başında ehemmiyetli bir sürpriz de olacak!

2.8 Aktüellemesi Eser Puanlaması ile World of Wonder yaratıcı modunda iyileştirmeler, Editör için yeni oynanış enerjikleri ve yeni bir Zombi PvE Şablonu da dahil olmak üzere bir dizi yenilikle beraber geliyor. Bu yeni reyin şablonunda her turda yeni canavar dalgaları ortaya çıkıyor ve hepsini yenen oyuncular kazanıyor.

Ek olarak Cycle 5 Sezon 14, kilidini açıp sevincini çıkarabileceğiniz yeni içerikler, mükâfatlar ve kozmetiklerle aktüellendi. Metro Royale Bölüm 16 ise yeni bir Hançer yakın kavga et silahı ve koleksiyon eşyalarını oyuna ilave ediyor. 

Oyuncular ayrıca dünyanın en büyük lokanta zincirlerinden biri ve dünyaca ünlü bir performans otomobili markası ile iki yeni ve coşku verici işbirliğini dört gözle bekleyebilirler.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı