PUBG MOBILE Air Drop Karnavalı DJ Alan Walker ile Başlıyor

PAYLAŞ
PUBG MOBILE Air Drop Karnavalı DJ Alan Walker ile Başlıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE bu yazı unutulmaz kılmak için müzik, ödüller ve aktüellemelerle beraber şenlik sezonundan esin alan bir reyin içi faallik başlatıyor. 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Air Drop Karnavalı aktifliğini bugün başlatıyor! Bugünden itibaren 20 Ağustos ’a kadar reyin içinde muhtelif özel ödüller kazanabileceğiniz şenlik dünyaca ünlü DJ Alan Walker ’ın özel olarak üretilmiş yeni parçasıyla oyunculara unutulmaz bir yaz taahhüt ediyor.

Oyuncular Erangel, Livik, Nusa ve Sanhok ’ta bulunan Serin İsme ’yı ziyaret ederek, adanın çevresine ufalamış yeni iki şahsiyet Ördek Tekneler ile toplanabilir ve takım olarak gezmenin yeni bir yolunu keşfetmek için onları birbirine bağlayabilir! Bu aktiflikte ganimet isteyen oyuncular için Hava Takviyeyi Karnaval Sandığı ’na erişmek büyük avantajları da birliktesi getiriyor.
 

Tüm oyunculara fiyatsız sandıklar!

Karnavalın başlangıcında tüm reyin beğenirler kendilerine ait olan sandığı alabilir ve faallik süresince oynayarak Seviye 1 ’den Seviye 5 ’e yükseltme uğruna sahip olabilirler. Daha yüksek seviyeli bir sandık daha da fazla ödül anlamına geliyor. Her Seviye 5 sandık, kalıcı bir ifade ve oyuncunun seçtiği kalıcı bir efsanevi setin yanı gizeme bir sürü başka harika ödül kapsayacak. Ekip kurmak, oyuncuların sandıklarını daha süratli yükseltmelerine ve ekip derecesi gözetmelerini sağlayacak, böylece dostlarınızla oynamak size büyük avantajları da birliktesi getirecek.

Beynelmilel bir nama sahip olan EDM imalcisi DJ Alan Walker, oyunun Air Drop Karnaval Elçisi olarak parti müziklerini PUBG MOBILE ’a getiriyor! Alan Walker tarafından ilk olarak 2023 PUBG MOBILE WORLD INVITATIONAL ’da duyurulan ve PUBG MOBILE topluluğu için özel olarak yazılıp bestelenen ‘Lands Of The Heroes ’ şarkısı, oyuncular Serin İsme ’yı keşfederken çalacak. 

Air Drop Karnavalı sırasında oyuncular 10 Ağustos ’tan evvel bir misyonu bitiren reyin beğenirler parçayı reyin içerisinde tekerrür dinlemek üzere kazanma uğruna sahip olacaklar. Alan Walker temalı set dendisi gibi giyinmek isteyenler için karnavalda büyük bir geri dönüş yapıyor ve oyunculara dört sene sonra ilk kere sahip olma kaderi veriyor! 

Tüm şenlikler 18 Ağustos Sandık Günü ’nde doruğa erişiyor! Oyuncular faallik süresince seviye sıçradıkları kasalarını açmak ve kalıcı ödülleri almak için uğrayabilecekler. Yaz havası, özel ödüller ve harika yeni müzikler ile Air Drop Karnavalı, PUBG MOBILE ’da ekip olmak ve büyük skorlar elde etmek için oyuncuları bekliyor!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı