PUBG MOBILE, BE@RBRICK ile ikonik figürleri savaş alanına taşıyor

PAYLAŞ
PUBG MOBILE, BE@RBRICK ile ikonik figürleri savaş alanına taşıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE ve BE@RBRICK iş birliği ile özel koleksiyon parçalarından esinlenerek planlanan yeni oynanış zindeleri, eşyalar ve yoldaşlar reyin severlerin alkışına sunulacak.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, dünyanın en çok aranan koleksiyon mahsullerinden kimilerini savaş alanına getirmek için koleksiyon markası BE@RBRICK ile yaptığı ortaklığı duyurdu.

Japon işletmeyi MEDICOM ACEMİ CORPORATION tarafından planlanan ve üretilen BE@RBRICK koleksiyon figürleri, PUBG MOBILE oyuncularının alkışına sunuluyor! Reyin hoşlanırlar Erangel ’deki battle royale maçlarında gelişigüzel olarak haritaya dağıtılan üç cins dev BE@RBRICK bulacaklar. Oyuncular onlarla etkileşime girerek buldukları BE@RBRICK cinsine karşılık gelen malzemeleri kazanabilecekler.

Bu iş birliği ile savaş alanlarında oyunculara katılabilecek dört BE@RBRICK yoldaş, Sv. 3 Başlık BE@RBRICK Kanka, Avcı Kamuflajlı BE@RVRICK Kanka, Yeraltı Gezgini BE@RBRICK Kanka, Hava Takviyeyi BE@RBRICK Kanka oyuna ilave edilecek. Ayrıca oyuncuların kendi reyin içi PUBG MOBILE temalı BE@RBRICK koleksiyonlarını sergilemelerine imkân tanıyan tertemiz bir eşya koleksiyonu da mevcut olacak!

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “Bu özel koleksiyonlar için yeni bir platform sunmaktan ve PUBG MOBILE ’a ‘trend tanımlayan ’ bir marka getirmekten dolayı çok coşkuluyuz. BE@RBRICK, tıpkı bizim battle royale cinsinde hudutları zorladığımız gibi, koleksiyon alanında yaratıcılığın hudutlarını zorlayan, coşku verici ve yaratıcı işler üretiyor. Kendileri PUBG MOBILE için harikulade bir ortak ve oyuncuların da bu özel öğeleri reyin içinde görmeleri onlar için coşku verici olacak. Ayrıca oyuncuların hudutlu rakamdaki fiziksel PUBG MOBILE BE@RBRICK satın almaya hak kazanmak için reyin içi aktifliklere katılarak, sanat tarihinin bir parçasına sahip olma bahtını elde etmeleri için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

MEDICOM ACEMİ CORPORATION Başkanı ve CEO ’su Tatsuhiko Akashi ise “BE@RBRICK ’i dünyanın dört bir yanındaki oyunculara tanıtmak için PUBG MOBILE ile çalışmaktan çok memnunuz. PUBG MOBILE ile hayranların BE@RBRICK ile tertemiz bir biçimde etkileşime girmesine imkân tanıyacak coşku verici bir ortaklık üzerinde çalışmak büyük bir zevkti.” ifadelerinde bulundu.

BE@RBRICK aktifliği bugün, başka bir deyişle 14 Nisan 2023 ’te PUBG MOBILE ’a geliyor ve 15 Mayıs 2023 ’te sona erecek. Oyuncular 31 Mayıs 2023 tarihine kadar BE@RBRICK yoldaşlarını ve eşyalarını satın alabilecekler.

Dahası PUBG MOBILE ’ın BE@RBRICK ’leri yakında reel dünyada görücüye çıkacak! Hudutlu rakamda üretilen PUBG MOBILE Air Drop BE@RBRICK ’in fiziksel versiyonunu satın almaya hak kazanmak için oyuncuların yakında PUBG MOBILE ’a gelecek reyin içi aktifliklere katılmaları gerekecek. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı