PUBG MOBILE, İtalyan motosiklet markası Ducati iş birliğini duyurdu

PAYLAŞ
PUBG MOBILE, İtalyan motosiklet markası Ducati iş birliğini duyurdu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Ducati Panigale V4 S motosiklet modeli oldukça şık Ducati reyin içi donanımlarıyla beraber PUBG MOBILE ’a geliyor!

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, İtalyan motosiklet üreticisi Ducati ile oyunculara coşku verici bir iş birliğine imzalaydı. 

PUBG MOBILE ’ın 2.6 Güncellemesinin bir parçası olarak başlayan ve 15 Haziran ’a kadar devam edecek bu iş birliğinde oyuncular, Ducati Panigale V4 S ’yi Ducati Kırmızısı imza görünümünün yanı sıra Gölge Hayalet, Kızıl Fırtına ve Kırmızı Şimşek dahil olmak üzere üç ek renk şemasıyla elde edebilecekler. Bunların yanı sıra, oyuncuların gerçekten profesyonel birer Ducati yarışçısı olmalarını sağlamak için bir dizi profesyonel yarış elbiseyi ve aksesuar da oyunda olacak.

Panigale V4 S, Ducati serisindeki harikulade supersport motosikletin daha arıtılmış versiyonu ve yarış dünyasından imal motosikletlerine kadar sürekli bilgi ve teknoloji gelişiminin en tepe noktasıdır. Panigale V4 S, her cinsten sürücüye daha fazla coşku sunmak için her sene geliştirilmekte ve pistte en süratli olmak için her ayrıntısıyla tasarlanmaktadır.

Ducati Panigale V4 S ’in reyin içi gelişine ek olarak, oyuncular Kırmızı Fırtına Kask, Ducati Sport C2 Pantolon, Ducati Speed Evo C2 Ceket, Ducati Corse City C2 Bot, Ducati Kapüşonlu Sweatshirt ve Kırmızı Şimşek Sırt Çantası gibi Ducati ’den esin alan donanımlarla bu sevinçli sürüşe hazırlanabilirler.

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “Ducati ’nin Panigale V4 S modelini ve Ducati temalı donanımları PUBG MOBILE ’da oyuncuların beğenisine sunduğumuz için çok coşkuluyuz. Ducati ’nin müthişliğe olan bağlılığı PUBG MOBILE ile harikulade bir geçim tuttu. Taşıtlardaki kusursuz İtalyan tasarımı, şık zarafetleri ve katıksız eforlarıyla birleştiğinde oyuncuların kendilerini harika hissetmelerini sağlayacak” dedi.

Ducati Lisanslama, Mağazacılık ve Kurumsal Sponsorluk Başkanı Alessandro Cicognani ise “PUBG MOBILE oyuncularının Ducati Panigale V4 S ’yi tüm hoşluğuyla tecrübelemesi için sabırsızlanıyoruz. Oyunculara en sevdikleri oyunun içinde, en üst düzey supersport motosikleti tecrübeleme şansı vermek ve PUBG MOBILE takımıyla iş birliği yapmak mutluluk dinlediğimiz bir şey. Panigale ’nin oyuncular üzerinde kalıcı bir tesir yaratacağını umuyoruz” dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı