PUBG MOBILE otomobil ikonu Bugatti ile iş birliğini duyurdu

PAYLAŞ
PUBG MOBILE otomobil ikonu Bugatti ile iş birliğini duyurdu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyanın en lüks ve özel süper arabalarından Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ve Bugatti La Voiture Noire, PUBG MOBILE savaş alanlarına ilave edildi.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, otomotiv sektörünün haute couture ikonu Bugatti ile yeni bir iş birliğini duyurdu. Bu iş birliği ile oyuncular, en özel süper otomobillerden ikisinin direksiyonuna PUBG MOBILE ’da geçecek.

Reyin severler 30 Nisan ’a kadar, PUBG MOBILE ’ın 2.5 güncellemesinin bir parçası olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ve Bugatti La Voiture Noire ’i kullanabilecek ve saklı renk temalarının yanı sıra Bugatti temalı bir süs ve paraşütün kilidini açabilecekler.

Oyuncular Veyron serisinin en son modelini sınayacaklar

Veyron süper araba serisi Bugatti ’yi otomotiv dünyasının zirvesine taşıdı ve serinin en son modeli olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse, sözcüğün bütün anlamıyla ‘sürat ’ anlamına gelen ismiyle, dünyanın en süratli ve en güçlü yapım vasıtalarından biri oldu. Başlangıçta 2,2 milyon dolardan satılan, dünya çapında tükenmiş olan ve dünya rekoru kıran 408,84 kilometre/s ’lik taşıt PUBG MOBILE oyuncularının beğenisine sunuldu.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ’nin oyuna eklenmesi dışında, oyuncular cinsinin tek misali Bugatti La Voiture Noire ’ı sürmek için eşsiz bir fırsata da sahip olacaklar. Bugatti ’nin 110. yıldönümünü kutlamak için tanıtılan ve Bugatti Type 57 SC Atlantic ’e saygı için tek seferlik yapılan “La Voiture Noire”, Bugatti ’nin kendi tarihine bir methiye kalitesinde ve Bugatti estetiğinin bir manifestosu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece tek bir modeli bulunan bu ortaklık ile PUBG MOBILE, oyuncularına cinsinin tek misali olacak bir tecrübe sunuyor. 

Uluslararası şöhrete sahip olan ve 110 seneyi aşkın süre evvel kurulan Bugatti, dünyanın en seçkin süper araba markası olarak kendini ispatladı. Lider ruhu ve muhteşemlik tutkusuyla tanınan Bugatti, zarafeti eforla birleştirerek otomotiv tasarımının sınırlarını zorlamaya devam ediyor. 

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang  “PUBG MOBILE olarak oyunculara en fantastik tecrübeleri yaşatmak için her zaman en önde gelen iş ortaklarını arıyoruz. Bugatti, 110 seneyi aşkın süredir dünyanın en çok aranan, güçlü ve ikonik vasıtalarından kimilerini yarattı ve otomotiv tasarımı alanında liderliğini sürdürüyor. Bugatti ’nin üst düzey ve son derece özel süper arabalarını PUBG MOBILE ’a getirmekten ve oyuncuların savaş alanlarını devirip geçerken neşe almalarını sağlamaktan büyük coşku dinliyoruz.” dedi.

 

Kaynak: adamnedio.com