PUBG MOBILE oyuncuları 1 milyon TL bağış için koşacak

PAYLAŞ
PUBG MOBILE oyuncuları 1 milyon TL bağış için koşacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE, Kurban Bayramı ’nda lösemili çocukların rehabilitasyonuna destek olmak için LÖSEV ile yeni bir dayanak kampanyası başlatıyor. Toplamda 1 milyon TL bağışlanacak dayanak kampanyasına ayrıca oyuncuları da dahil etmek isteyen PUBG MOBILE; bu kapsamda hakikatleştireceği bağışı, 26 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında oyuncuların atacağı her adım veya yapacağı her koşu dahilinde reelleştirecek.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, Türkiye ’de hakikatleştirdiği iyilik hareketlerine bir yenisini daha ilave etmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda Kurban Bayramı ’na özel yeni bir dayanak kampanyası başlatan PUBG MOBILE, lösemili çocukların rehabilitasyonuna destek olmak emeliyle LÖSEV ’e Lösemili Çocuklar Vakfı 1 milyon TL bağışta bulunacak. Oyuncuların da dayanağıyla asıllaşacak kampanyaya katılmak ise oldukça kolay. 

Buna göre oyuncuların, dayanak kampanyasına dahil olmak için PUBG MOBILE içerisinde yer alan faallik sayfasındaki görevleri bitirmeleri yeterli olacak. Özellikle takviyeleşmenin ve birlik olmanın ehemmiyetinin vurgulandığı Kurban Bayramı ’nda tüm oyuncuları bu kampanyaya dahil etmeyi kasteden PUBG MOBILE, herkesi bu ehemmiyetli iyilik hareketinin bir parçası olmaya davet ediyor.

Türkiye pazarına büyük umursayan ve tertip ettiği kampanyalar ile her zaman reyin hoşlanırlar ile ehemmiyetli faalliklere imza atan PUBG MOBILE, önümüzdeki yarıyıllarda da yenilikçi içeriklerle oyuncuların yaşamlarına değmeye devam edecek.

 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı