PUBG MOBILE World Invitational'da Ekipler AllStar Oylamasına Hazırlanıyor

PAYLAŞ
PUBG MOBILE World Invitational'da Ekipler AllStar Oylamasına Hazırlanıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE World Invitational ’da PMWI dünyanın dört bir yanındaki ekipler, oyuncuların turnuvaya daha fazla dahil olmalarını sağlayacak bir taraftar oylamasına hazırlanıyor. 2023 PMWI ALLSTARS Oylaması 26 Mayıs ’ta başlayacak ve hangi ekiplerin turnuvanın ilk düzeyine katılmaya hak kazanacağını doğrudan tanımlayacak. PUBG MOBILE Pro League ’in PMPL 14 bölgesinin her birinden en çok oyu alan ekipler 11 – 13 Temmuz tarihleri arasında asıllaşacak PMWI Allstars Düzeyine katılmaya hak kazanacak.

PUBG MOBILE, Gamers8 tarafından desteklenen ve dünyanın dört bir yanındaki ekiplerin büyük coşkuyla hazırlandığı, en büyük reyin ve espor şenliği 2023 PUBG MOBILE World Invitational PMWI elemeleri için yeni bilgiler açıkladı.

Taraftarlar, 26 Mayıs ’ta reyin içinde yer alan PMWI ALLSTARS Oylama faalliği sayesinde turnuvanın ilk kısmında gözde ekiplerinin elemelere katılmasına dayanakçı olmak için coşku verici bir fırsata sahip olacaklar. 11 – 16 Temmuz tarihleri arasında tertip edilecek olan PMWI, faalliğin ilk yarısı süresince devam edecek olan PMWI Alltars Düzeyi ve 14 Temmuz ’dan itibaren başlayacak olan PMWI Ana Turnuvası olmak üzere iki evreden oluşacak.

2023 PMWI ALLSTARS Oylaması 26 Mayıs ’ta başlıyor

Reyin hoşlanırlar, önümüzdeki günlerde tüm ekiplerin takipçilerinden destek toplamak için sosyal medyada hazırlandığını görmeye başlayacak. Ayrıca dayanakçı olmak için neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgiye, yakın bir zamanda gözde ekiplerinizin sosyal medya hesaplarından erişebileceksiniz. PMWI Allstars Düzeyi sadece taraftar reylerine bağlı olduğu için ekiplerin taraftarlarına her zamankinden daha fazla lüzumu olacak!

Yalnızca 14 PMPL bölgesinden PMPL Bahar ekipleri oylamaya katılabilecek. Her bölgeden en çok oyu alan ekip PMWI ALLSTARS Düzeyine katılma hakkı kazanacak. Oyuncular daha fazla detay için sosyal medyada hem PUBG MOBILE ESPORTS ’u hem de gözde ekiplerinin hesapları takip edebilir ve ekiplerinin PMWI ’a katılmaya hak kazanması için yeterli oyu almasına nasıl dayanakçı olabileceklerini bilebilirler. Ayrıca reyin severlerin oylamaya katılabilmeleri için PUBG MOBILE ’da 9. seviyeye erişmeleri gerekmektedir. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı