PUBG:BATTLEGROUNDS 30 Ağustos Kupası Başlıyor

PAYLAŞ
PUBG:BATTLEGROUNDS 30 Ağustos Kupası Başlıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

60.000 TL ödül havuzlu turnuvada Türkiye ’nin en iyi PUBG ekipleri çaba edecek

PUBG: BATTLEGROUNDS 30 Ağustos Kupası için geri sayım başladı! Tüm oyunculara sarih olan turnuvaya ayrıca ülkemizin en iyi PUBG ekipleri de katılıyor olacak.

Paycell ’in sponsorluğunda, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliği ile yaşama geçen Paycell 30 Ağustos Kupası, Sarih Üzüntüyeler ve Büyük Final olarak 2 turda bitirilecek. Turnuvanın Sarih Üzüntüyeler ayağı 28 – 29 Ağustos tarihlerinde hakikatleşecek ve her gün 5 ekip olmak üzere toplam 10 ekip üzüntüyeler sonunda Büyük Finale yükselme talihini elde etmiş olacak.  28-29 Ağustos ’ta hakikatleşecek Sarih Üzüntüyeler ve 30 Ağustos ’ta tertip edilecek Büyük Finallerin tamamını saat 19:00 haysiyetiyle PUBG Türkiye resmi Twitch kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

60.000 TL ’lik Ödül Havuzu

Paycell ’in sponsorluğunda hakikatleşen 30 Ağustos Kupası turnuvasının toplam ödül havuzu 60.000 TL. Ödül havuzunun dağılımı ise şöyle:

Birinci ekip: 25.000 TL

İkinci ekip: 15.000 TL

Üçüncü ekip: 8.000TL

Dördüncü ekip: 4.000TL

Beşinci ekip: 3.000TL

Altıncı ekip: 2.500TL

Yedinci ekip: 1.500TL

Sekizinci ekip: 1.000TL

 

TÜRKİYE ’NİN EN İYİ EKİPLERİ BU TURNUVADA

 

Paycell 30 Ağustos Kupası ’nın coşku verici bir öbür nokta da Türkiye ’nin en iyi altı PUBG ekibinin misafir olması. BBL Esports, FUT Esports, Digital Athletics, HOWL Esports, Orgless ve PUBG Evrensel Series 2 ’nin EMEA elemelerinde gösterdikleri üstün performansın ardından Riyad ’da tertip edilen turnuvada çaba ederek bizi beynelmilel arenada da galibiyetle temsil etmeye devam eden Sarvem Esports, turnuvanın adrenalini yükseltmek için geliyor!

Maçların geçeceği haritalar arasında geçtiğimiz günlerde PUBG: BATTLEGROUNDS ’a tozu dumana katarak gelen 25.1 aktüellemesiyle beraber kum kasırgalarına merhaba diyen Miramar haritası da bulunuyor. Ayrıca KRAFTON ve Aston Martin işbirliğiyle yeniden bu aktüellemede oyunda yerlerini alan muhteşem Aston Martin kozmetiklerini de maçlarda görmeniz muhtemel.

Bu gayreti Türkiye ’nin önde gelen PUBG: BATTLEGROUNDS sunucularından Utku “Utimikk” Taşyürek, Timur “Timurleng” Günay aktaracak ve Özgür “root” Alagül de neşeli yorumları ile dahil olacak. 

 

KRAFTON, INC. Hakkında

Merkezi Güney Kore ’de bulunan KRAFTON, Inc., kendisini cümbüşlü ve özgün tecrübeler sunarak merak uyandıran oyunları keşfetmeye ve yayınlamaya adamıştır. 2007 senesinde kurulan KRAFTON, PUBG STUDIOS, Striking Distance Studios, Unknown Worlds, VECTOR NORTH, Neon Giant, KRAFTON Montréal Studio, Bluehole Studio, RisingWings, 5minlab, Dreamotion ve ReLU Games gibi dünyaca ünlü geliştiricilere ev sahipliği yapmaktadır. Her stüdyo, kesintisiz yeni güçlüklerin üstesinden gelmeye ve yenilikçi teknolojilerden faydalanmaya çalışır. Niyetleri, KRAFTON ’un platformlarını ve hizmetlerini genişleterek daha fazla oyunsevere erişmektir.

KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS, The Callisto Protocol, NEW STATE MOBILE, Moonbreaker, TERA ve ELYON başta olmak üzere önde gelen cümbüş mallarından mesuldür. Dokuz ülkeye dağılmış 3.000 karakter bir takımla KRAFTON, birinci sınıf kabiliyetlerden oluşan ve iş alanlarını oyunların ötesinde multimedya cümbüşüne ve derin bilmeye doğru genişletmeyi amaçlayan teknoloji odaklı bir firmadır.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı