Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition!

PAYLAŞ
Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Blade 16 için Dual-Mode Mini LED ekran ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 ’in yeni kombinasyonu. 

Razer Blade 16 ve Razer Blade 18, bu senenin başlarında CES ’teki büyük tanıtımlarından bu yana, 25 ’in üzerinde ödül ve Editörün Tercihi takdirleri de dahil olmak üzere rakamsız methiye toplayarak, “uslu çalış, sağlam oyna” yaşam stilini yine belirleyen oyuncular ve içerik oluşturucular için seçim edilen dizüstü bilgisayar haline geldi. Şimdi Razer, Blade 16 ve18 ’i sofistike yeni bir Mercury versiyonu renk grubuyla ortaya çıkarmaktan coşku dinliyor. Bu tasarım, Razer ’ın en güçlü reyin dizüstü bilgisayarlarının arıtılmış performansından faydalanırken çağdaş bir estetiği takdir edenler için Mercury cilalı anodize alüminyuma sahiptir.

Blade 16 Mercury versiyonu, NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 Dizüstü Bilgisayar GPU ’su ve Razer ’ın yenilikçi Çift Modlu Mini LED ekranının özel bir eşleşmesini sunarak reyin performansı ve taşınabilirlikte yeni bir çığır açıyor ve inç küp hacim başına grafik eforu açısından rakiplerini geride vazgeçiyor. Uyarlanabilir Çift Modlu Mini LED oturum, çekici reyin tecrübeyi için 120 Hz ’de UHD+ ve 240 Hz ’de çok akıcı FHD+ ile iki natürel çözünürlük ve yenileme sürati arasında geçiş yapar. 

Öte yandan Blade 18 Mercury versiyonu, her ikisi de maksimum 175 W TGP ’de çalışan NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4090 Dizüstü Bilgisayar GPU alternatifleri ile mevcuttur. En üst düzey masaüstü seçeneği konumunu kuvvetlendiren Blade 18, DCI-P3 renk gamının %100 ’nama kadarını içeren bir QHD+ ekrana, yükseltilebilir depolamaya/RAM ’e, 5 MP web kamerasına ve UHS-II SD kart okuyucuya sahiptir.

Efor kadar incelik de yaymak için planlanan Blade 16 ve Blade 18, hem tarzın hem de performansın doruğunu temsil ederken en iyisini isteyen içerik oluşturucular için bir kriter tanımlıyor. 

Million Dollar Snare ’in Kurucusu ve Mastering Baş Mühendisi Nicolas de Porcel, “Razer Blade 16 ’mı aldığımdan beri özel olarak topladığım masaüstü PC ’mi savsaklaydım” dedi. “İlk açtığım andan itibaren, lüks bir araba kapısı gibi yüksek nitelikli Razer yapısını sezdiriyor. Magix Sequoia ile çalışıyorum ve şu ana kadar sahip olduğum en taşınabilir aygıtta, büyük kayıtları dondurmadan veya parçaları dışa aktarmadan işliyorum. Razer Blade ’imle seyahat edebilir, atölye çalışmaları yürütebilir, canlı demolar kaydolabilir ve RTX 4080 dizüstü bilgisayar GPU ’sunu kullanarak vites değiştirerek reyin tarafına geçebilirim. Razer Blade bir dizüstü bilgisayardan daha aşırısıdır; bu benim sonik bisturim.”

Tüm Razer Blade 16 ve 18 reyin dizüstü bilgisayarları, yaratıcı iş akışlarını süratlendirmek ve üstün performans sunmak için planlanmış ve NVIDIA Studio tarafından onaylanmıştır. Studio Drivers tarafından desteklenen NVIDIA Omniverse gibi özel yazılımlarla Razer Blade, hayal eforu süratinde meselesiz içerik oluşturmak için 100 ’den fazla RTX süratlendirmeli yaratıcı uygulamayla meselesiz bir biçimde eşleşir.

Tüm Blade dizüstü bilgisayarlar, Razer ’ın ödüllü alıcı dayanağıyla 1 senelik yapım garantisi ve 2 senelik batarya garantisi sunmaktadır. RazerCare ’e isteğe bağlı kayıt ise bu vakti artırır.

Blade aygıtlarını Thunderbolt™ 4 İletişim İstasyonu, USB-C 130W GaN Şarj Aygıtı ve Dizüstü Bilgisayar Sehpası gibi, Mercury renk grubu aksesuarlarıyla bitirmek her kullanıcının tecrübesini veya iş akışını basitleştirecektir.

Daha fazla bilgi için lütfen Razer Blade 16 Mercury Edition ve Razer Blade 18 Mercury Edition sayfalarını ziyaret edin.

NE ZAMAN:      Şu an satışta 

SATIŞ YERİ:       Razer.com, RazerStores ve dünya çapında seçkin perakendeciler.

MALİYET:                  Razer Blade 16 Mercury Edition: 3,799.99$ / 4,399.99€ 
 Razer Blade 18 Mercury Edition: 3,799.99$ / 4,399.99€ başlayan maliyetlerde

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı