Razer Kitsune, PS5® ve PC için dövüş oyunlarının yeni kahramanı

PAYLAŞ
Razer Kitsune, PS5® ve PC için dövüş oyunlarının yeni kahramanı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Duyarlı dörtlü hareket düğme kumpası ve ultra duyarlı doğrusal optik anahtarlarla Razer, rekabetçi dövüşçüler ve espor profesyonelleri için özel olarak planlanmış, tamamı düğmeli, optik arcade sorgulayıcısıyla reyin hakimiyetinde yeni bir çağ açıyor.
 

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam stili markası Razer™, kavga et reyin dünyasını baştan sona değiştirmek için özel olarak planlanmış, ilk tamamen düğmeli optik arcade hakimiyet aygıtı Razer Kitsune ’nin satışa sunulduğunu resmen duyurdu.

Razer Kitsune, atari salonu hakimiyet oturumunun dokunsal tatminini Razer ’ın optik anahtarlarının en yeni teknolojisiyle birleştirerek ananesel hakimiyet makinelerinden kopuş çağını başlatıyor. Kitsune, rekabetçi kavga et oyunu oyuncularının arzları göz önünde bulundurularak itinayla hazırlanmış olup, mucizevi hassasiyet ve üstün hakimiyet sunarken, kolay montaj ve depolama için ince ve taşınabilir bir form etkenine sahiptir.

Razer Kitsune Ürün Lideri Ali Homayounfar, “Razer Kitsune ile rekabetçi dövüşçülerin eşsiz arzlarına cevap verdik” dedi. “Kitsune, tüm düğme kumpası ve optik anahtarların sentezi sayesinde oyuncuların karışık hareketler asıllaştırmasına ve her zamankinden daha süratli tepki vermesine imkân tanıyan, reyin hakimiyetçisinde yenilikçi bir atlamadır. Tüm Capcom Pro Tour tertip etmelerine uygun olan aygıt hali hazırda Capcom ile iş birliği içinde geliştirmiştir. 

 

Duyarlı Dörtlü Hareket Düğme Kumpası ile Yeni Seviye Hakimiyet Seviyesini Deneyim Edin 

Ananesel kumanda kollarını dört hareket düğmesiyle değiştiren Razer Kitsune, kavga et oyunlarında hakimiyete yeni bir ebat getiriyor, giriş yanılgılarını eksiltiyor ve oyuncuların karışık hareketleri yanılgısız bir biçimde asıllaştırmasına imkân tanıyor. 

 

Ultra Duyarlı Doğrusal Optik Anahtarlarla Işık Süratinde Tepkime 

İlk kere, mükâfatlı Razer DeathStalker V2 Pro klavyede görülen Razer ’ın Düşük Profilli Doğrusal Optik Anahtarlarını kapsayan Kitsune, rakipleri alt etmek ve her fırsattan faydalanmak için gereken hassasiyeti ve sürati sağlayarak ultra duyarlı girişler sunuyor.

 

Hareket Halindeki Oyuncular için İnce ve Taşınabilir Tasarım 

Razer ’ın elverişli muhteşemlik ananesine sadık kalan Kitsune, taşınabilirlik göz önünde bulundurularak planlandı; bir sırt çantasında kolayca saklanabilen ince, taşınabilir bir form etkenine ve süratli montaj ve ambalajlama için çıkarılabilir bir USB C Tipi kabloya sahiptir. 

 

Kablo Kilidi ve Turnuva Kilit Anahtarı ile Güvende ve İrtibatta Kalın 

Kitsune ’nin Kablo Güvenlik Tokası ve Turnuva Kilit Anahtarı, sıcaklıklı yarışmalar sırasında kazara iletişim kopması ve istenmeyen giriş tehlikesini ortadan kaldırarak oyunculara her saniyenin ehemmiyetli olduğu anlarda gönül rahatlığı sunar.

 

Çıkarılabilir Alüminyum Üst Plaka ve Chroma™ RGB ile Stilinizi Eşleştirin 

Çıkarılabilir alüminyum üst plaka ve Razer Chroma™ RGB sunan Kitsune, oyuncuların sadece kavga et sırasında değil, aynı zamanda kendi eşsiz stillerine uygun özelleştirme alternatifleriyle de ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına imkân tanıyor. 

Razer ’ın Kitsune ile tamamen düğmeli optik arcade kontrolörleri alanına yaptığı yenilikçi atılım, reyin hakimiyetçileri dünyasındaki muazzam bir başkalaşımı temsil ediyor. Duyarlı dört hareketli düğme kumpasını, ultra duyarlı doğrusal optik anahtarları ve süper ince taşınabilir form etkenini birleştiren Kitsune, PS5® ve PC için kavga et oyunu hakimiyetçileri alanında yeni bir titan olarak duruyor.

 

MALİYET & SATIŞA ÇIKIŞ

Razer Kitsune

299.99$ / 349.99€ 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 29 Ağustos 2023 ’deri itibaren satışa sunulacak

Razer Kitsune SF6 Chun-Li Edition ve Razer Kitsune SF6 Cammy Edition 

329.99$ / 379.99€ 
2023 ’şan 4. çeyreğinde mevcut.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı