Razer, Mobil Oyunu yeniden tanımlıyor

PAYLAŞ
Razer, Mobil Oyunu yeniden tanımlıyor
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam stili markası Razer™, en yeni serileriyle bir kere daha mobil oyun dünyasını ateşledi. Bu tanıtıma liderlik eden ürünler arasında, yaygın olarak bulunabilen Kishi V2 Pro, Razer Edge ’in Avrupa ve Asya genelinde genişletilmiş ulaşımı ve Kishi V2 for iPhone ve Kishi V2 Pro for Android ’in yeni Xbox Versiyonları yer alıyor.

Razer Ekipman İş Üniteyi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Razer olarak, mobil oyunlarda muhtemel olanın hudutlarını zorlamaya inanıyoruz” dedi. “Kishi V2 çabuksu ve Razer Edge ’in genişletilmiş kullanılabilirliği ile oyunculara, mobil oyunların sunduğu tüm potansiyelden yararlanma imkânı sağlıyoruz.” 

Android için Razer Kishi V2 Pro – Hardcore Mobil Oyun

Mobil oyun deneyimini zirveye taşıma isteğinden doğan Kishi V2 Pro, başlangıçta yalnızca Razer Edge ile sunuluyordu. Artık ayrı olarak satılacak aygıt sadelik tutkunları ve meraklılar için geniş çapta stokla mevcut olacak. 

HyperSense Haptics, genişletilebilir köprüyle evrensel uyum ve hem PC hem de konsol oyunlarını stream ederek oynama yeteneği gibi özelliklere sahip konsol sınıfı oyunlar için Kishi V2 Pro, geçişli şarjla passthrough charging, ve 3,5 mm ses aracılığıyla ultra düşük gecikmeli en yüksek oyun performansını korur. Razer Nexus 3.0 Uygulaması ile eşleştirildiğinde ise mevzu oyun oynamaktan çıkp yeni bir deneye dönüşür.

 

Razer Edge – Mobile Oyunu Kusuruzlaştırdı

Devrim kalitesindeki Razer Edge, Amerika Birleşik Devletleri ’yi domine ettikten sonra Avrupa ve Asya ’nın seçkin bölgelerinde beklenen çıkışını yapıyor. 

Snapdragon® G3x Gen 1 Oyun Platformu tarafından desteklenen ve pürüzsüz 144Hz yenileme süratine sahip canlı 6.8 inç AMOLED ekrana sahip elde taşınır bu oyun şahanesi, oyuncuları her yerde AAA oyunlarla dolu bir dünyaya sürüklüyor.

Razer Kishi V2 Xbox Edition çabuksu – Mobil ve konsolun harikulade sentezi

Xbox iş birliği ile planlanan resmi lisanslı Xbox Edition hakimiyetçiler, Razer ’ın mobil oyun alanındaki en yeni aktüellemesidir. Android için Razer Kishi V2 Pro Xbox Versiyonu ve iPhone için Kishi V2 Xbox Versiyonu, mükâfatlı el konsollarının mirasını temel alıp geliştirilerek yüzlerce AAA Xbox oyununun mobil olarak iOS ve Android platformlarında oynatılmasına imkân tanıyor. Bu kumandalar duyarlı hakimiyetler, elverişli konfor, ikonik Xbox düğme kumpası ve beyaz rengin estetiğini sunar.

Eleştirmenlerce hoşlanılan ve D-pad, aksiyon tuşları ve tetik düğmeleri altında bulunan, Razer dokunsal mikro anahtarlarından Xbox Uzaktan Oynatma ve Xbox Bulut Oyun deneyimleri için kullanılan Xbox düğmesinin tanıdık işlevlerine kadar her özellik, Xbox ve Razer ’ın nitelik ve bilinirliliğini yansıtıyor. Tüm bunlar aynı zamanda Xbox Cloud Gaming, Xbox Remote Play, desteklenen yayın platformları ve yerel oyunlarla meselesiz bir biçimde entegre olur.

Razer Kishi V2 Xbox Edition çabuksu bir hakimiyet makinesinden daha aşırısıdır. Bu ürün çabuksu aynı zamanda Razer ve Xbox arasındaki kalıcı iş birliğinin bir delili olmanın yanı gizeme oyunculara konumlarına bakılmaksızın en iyi AAA oyun deneyimini sunmaya çalışarak, bir konsol kullanma deneyiminin ananesel kısıtlamalarını aşar. Bu çığır açan kontrolörler yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ’da mevcuttur.

Razer Nexus 3.0 – Yeni Bir Mobil Oyun Diyarının Kilidini Açın

Bu ayın başlarında kullanıma sunulan Razer Nexus 3.0 Uygulaması, Razer Edge ve Kishi V2 kullanıcılarına hiçbir ek fiyat ödemeden bir hazine sunuyor. Kullanıcılar, Nexus 3.0 üzerinden geniş bir kütüphaneye ulaşabilir ve binlerce oyunu keşfedip oynayabilirler. 

İster iOS ister Android olsun, seçilmiş kategoriler ve kumpaslı olarak yenilenen oyun listeleri ile otomatik oynatılan fragmanlar, oyun bulgusunu kolaylaştırır. Yalnızca dokunmatik ekranlı bir oyunun hakimiyet makineyiyla uyumlu olmasını isteyenler için, Android ’deki Sanal Hakimiyet Modu bu isteği reele dönüştürür. Razer Nexus 3.0, Google Play Store ve iOS App Store üzerinden fiyatsız olarak edinilebilir.

Bu çığır açan ürünler, Razer ’ın sadık meraklı topluluğu için oyun deneyimini geliştirme mevzusundaki kararlılığının bir ispatıdır.

 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Razer Kishi V2 Pro for Android
129.99$ / 149.99€ 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Ytesirli Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Edge – Artık Seçili Avrupa ve Asya-Pasifik Pazarlarında mevcut
399.99$ / 499.99€ 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Ytesirli Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Kishi V2 for iPhone Xbox Edition- Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada 
119.99$ USD 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Ytesirli Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Kishi V2 Pro for Android Xbox Edition- Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada 
149.99$ USD 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Ytesirli Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Kishi V2 for iPhone ve Razer Kishi V2 for Android her ikisi de dünya çapında 99,99$ / 119,99€ fiyatla satışa devam ediyor.
 

RAZER HAKKINDA

Razer™, Oyuncular İçin. Oyuncular tarafından. yapılmış dünyanın lider yaşam stili markasıdır. 

Razer ’ın üç başlı yılan ticari markası, küresel oyun ve espor topluluklarında en çok tanınan logolardan biridir. Her kıtayı kapsayan bir hayran kitlesine sahip olan Razer, dünyanın en büyük oyuncu odaklı ekipman, yazılım ve hizmet ekosistemini tasarlayıp inşa etmektedir.

Razer ’ın mükâfatlı ekipmanı, yüksek performanslı oyun etraf üniteleri ve Blade oyuncu dizüstü bilgisayarlarını kapsar.

200 milyondan fazla kullanıcısı olan Razer ’ın yazılım platformu, Razer Synapse Nesnelerin İnterneti platformu, Razer Chroma RGB binlerce makineyi ve yüzlerce oyunu/uygulamayı destekleyen patentli bir RGB aydınlatma teknolojisi sistemi ve Razer Cortex ’i oyun optimize edici ve başlatıcısı barındırmaktadır.

Razer ayrıca oyuncular, gençler, Y kuşağı ve Z Kuşağı için ödeme hizmetleri de sunar. Razer Gold, dünyanın en büyük oyun ödeme hizmetlerinden biriyken Razer Fintech, büyümekte olan pazarlarda fintech hizmetleri sağlar.

2005 yılında kurulan Razer ’ın merkezi Irvine, California ve Singapur ’da olup, bölgesel merkezleri Hamburg ve Şanghay ’dadır. Şirketin dünya çapında 19 büroyu vardır.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı