Redington Türkiye ve Zoom'dan Stratejik İş Birliği

PAYLAŞ
Redington Türkiye ve Zoom'dan Stratejik İş Birliği
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Redington Türkiye, Zoom Video Communications, Inc. ’in tüm irtibat ve iş birliği çözümlerinin Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu CIS bölgesindeki   yetkili dağıtıcısı oldu.

Türkiye ’nin en köklü katma kıymetli teknoloji distribütörü olup, bilişim sektöründeki evrensel tecrübesini uzun senelerdir ülkemize aktaran yeni nesil teknoloji danışmanı Redington Türkiye, dünya çapında lider video iş birliği platformu Zoom Video Communications, Inc. ile tüm irtibat ve iş birliği çözümlerinin dağıtımı kapsamında stratejik bir iş birliği yaptı. Redington Türkiye, bu iş birliği kapsamında Zoom ’un Türkiye ve CIS bölgesinde yetkili distribütörü oldu. Bu iş birliği, iş ortakları ekosistemi oluşturma, Zoom mahsullerini sunma, iş geliştirme, eğitim verme ve Zoom uzmanlık sertifikasyonlarında zorunlu yardımı sağlama gibi alt başlıkları içeriyor.

Zoom, video etrafında faydalılık isteyenler için ilk seçim olmaya devam ediyor

2011 senesinde kurulan ve merkezi San Jose, Kaliforniya ’da bulunan Zoom Video Communications, Inc. sunduğu çözümlerle çağdaş video işbirliği etrafında takımları bir araya getirerek yararlılığı artıran çözümleri ile öne çıkıyor. Kolay, emin, yenilikçi ve video odaklı tümleşik irtibat çözümleri platformu olarak Zoom, masaüstü, telefon, öteki mobil makineler ve konferans odası sistemleri arasında video buluşmalar, web seminerleri ve sohbet imkânı sunuyor. Zoom, önde gelen iş uygulama entegrasyonları ile organizasyonlara üstün bir tecrübe sunuyor. Ayrıca, giderek yaygınlaşan hibrit çalışma yaklaşımına geçim sağlama mevzusunda kritik bir taşıt olarak iş akışlarında ehemmiyetli bir rol oynayan Zoom, organizasyonların irtibat ve iş birliği maharetlerine efor katıyor. Zoom geçtiğimiz aylarda tanıttığı Zoom One ile takım içi irtibat, beyaz tahta, buluşmalar ve daha aşırısını tek bir çözümde bir araya getiriyor ve böylece müesseselere meselesiz bir irtibat ve iş birliği tecrübeyi sunmaya destekçi oluyor.

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan bu iş birliği ile alakalı şunları söyledi: “Pandemi yarıyılında yaşamımızın tamamına giren Zoom, iş dünyasının yeni sıradanında lider rol oynayan platformlardan biri haline geldi. Pandemi sona erse de hibrit çalışma yaşamımıza yerleşti. Araştırma işletmesi Gartner, 2023 senesinin sonuna kadar dünya genelinde bilgi çalışanlarının yalnızca %9 ’unun tamamen uzaktan çalışacağını ve %39 ’unun hibrit çalışacağını hipotez ediyor. Bu vaziyet, organizasyonların Zoom gibi iş birliği taşıtlarına yatırım yapmaya devam edeceği anlamına geliyor. Bu bağlamda Redington Türkiye olarak, Zoom ’un Türkiye ve CIS bölgesinde, başka bir deyişle Bağımsız Devletler Topluluğu olarak da öğrenilen bölgede, yetkili distribütörü olmaktan son derece mutlu ve onurluyuz. Bu iş birliği kapsamında kanal ortaklarımız, Zoom ’un video irtibat ve konferans odası çözümlerini Redington Türkiye ’den temin edebilecekler. İş ortaklarımız ayrıca, Redington Türkiye ’nin finansal hizmetler, teknik, ön satış ve satış sonrası destek, eğitim ve lojistik hizmetlerini kapsayan geniş yelpazeli Zoom özel hizmetlerinden bütün olarak yararlanabilecekler. Ek olarak Türkiye ve CIS ’deki yeni ve mevcut kanal ortaklarına satış yardımı da sağlayacağız” dedi.

Zoom EMEA Kanal Başkanı Dion Smith ise şunları söyledi: “Elastik ve hibrit çalışma alternatiflerinin becerileri yakalama açısından kritik ehemmiyete sahip olduğu göz önüne alındığında, giderek daha fazla kuruluş işbirliği taşıtlarının lüzumluluğunu ve çalışan üretkenliğine katkısının farkında. Zoom olarak, iş dünyasının bu yeni yarıyılında çalışanlar ve organizasyonların yanında duruyor ve sunduğumuz yenilikçi teknolojilerle onları geleceğe hazırlıyoruz. Zoom çözümlerinin tüm bu avantajlarını Redington Türkiye ’nin geniş iş ortağı ağı sayesinde daha fazla organizasyon ve çalışana sunacağımıza inanıyoruz. Bu iş birliği ile bölgedeki iş ortaklarının ve dolayısıyla iş ortaklarının alıcılarının fantastik tecrübeler yaşamalarını dört gözle bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı