Rekabet modu açıldı, GAMEON VALORANT Turnuvası kayıtları başlıyor!

PAYLAŞ
Rekabet modu açıldı, GAMEON VALORANT Turnuvası kayıtları başlıyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk Telekom ’un reyin performansını internet ve reyin odaklı fırsatlarla kuvvetlendiren markası GAMEON,  reyin ekosistemine fayda sağlamaya devam ediyor. Türk Telekom GAMEON ile 200.000TL ödül havuzuna sahip “GAMEON VALORANT Turnuvası” ağustos ayında sarih elemelerle başlıyor. Kıran kırana geçecek bir çabaya ev sahipliği yapacak olan turnuva, GAMEON Twitch & YouTube ve Tivibu Spor kanallarından canlı yayınlanacak.

Türkiye ’de oyunun ve oyuncunun lüzum dinlediği teknolojinin sahibi Türk Telekom GAMEON, reyin ekosistemine yenilikleri ile katkı sağlamaya devam ediyor.  GAMEON,  oyunseverleri çevrim içi ve çevrim dışı bir araya getirecek yeni bir turnuva başlatıyor. Turnuva üzüntüyeler, grup safhası, play-off ve büyük final olacak biçimde tasarlandı. Sıradaki kayıtlar 23-28 Ağustos tarihleri arasında gameon.com.tr adresinden alınacak. Online sarih elemelerle başlayacak olan 200.000 TL ödül havuzlu GAMEON VALORANT Turnuvası, 16 Eylül günü ESA Espor Arena ’da oynanacak büyük final ile son bulacak. 

Espor ve reyin ekosisteminin büyümesine rakamsız katkı sunan GAMEON, oyuncu topluluğunun gereksinimleri ve istekleri çerçevesinde hareket ederek oyunseverleri bir araya getiren faallikleri sahneye taşıyor. Online ve offline aktifliklerde oyuncularla etkileşimini sürdüren GAMEON, GAMEON VALORANT turnuvasıyla oyuncuların kendilerini gösterebileceği yeni alanlar açıyor.

 

Ekibini kur, turnuvaya katıl

GAMEON VALORANT Turnuvası birbirinden özel ekiplerin katılımıyla ağustos ayında başlıyor. 21-22 Ağustos ve 29-30 Ağustos tarihleri arasında sarih elemelerle tanımlanacak ekipler grup evrelerine yükselecek. 4 Eylül ’de başlayıp iki gün sürecek olan grup evrelerinde rakiplerini geride vazgeçen ekipler, 9 Eylül ’de Playoff turunda kıyasıya gayret edecek ve offline finale yükselme hakkı kazanacak. 16 Eylül ’de ESA Espor Arena ’da BO5 oynanacak final çabası ile kazanan ekip büyük ödülnam sahibi olacak. GAMEON VALORANT Turnuvası Final çabası GAMEON Twitch & Youtube ve Tivibu Spor ekranlarından canlı yayınlanacak. GAMEON VALORANT Turnuvasında boy göstermek ve sarih elemelere katılmak isteyen ekipler, “gameon.com.tr” adresinden müracaat yapabiliyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı